Nowy dyrektor zarządzający w Net Credit

W listopadzie w strukturach kierownictwa grupy FinaBay, specjalizującej się w usługach finansowych dostępnych w internecie, nastąpiły zmiany personalne. Svetlana Gaidukova została nowym Prezesem marki Net Credit w Polsce. Zastąpiła Igorsa Korotkevičsa, który jako Country Manager, będzie odpowiedzialny za rozwój spółki w Hiszpanii i Meksyku.


Zmiany w zarządzie firmy związane są z ekspansją na nowe rynki. Obecnie planujemy uruchomienie działalności w Meksyku, a na przestrzeni kilku kolejnych miesięcy – w Hiszpanii. Powołanie na stanowisko Svetlany Gaidukovej zapewni ciągłość realizacji procesów strategicznych. Nowa dyrektor zarządzająca posiada wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie koordynowania interdyscyplinarnych projektów biznesowych, a także w budowaniu strategii marketingowych, z uwzględnieniem uwarunkowań rynkowych. Pani Gaidukova specjalizuje się m.in. w zarządzaniu operacyjnym oraz implementacji
i rozwoju nowych produktów. Jestem przekonany, że wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie biznesowe i zarządcze, z sukcesem pokieruje realizacją naszych projektów marketingowych i rozwojem marki Net Credit
– mówi Piotr Kaczmarski, dyrektor operacyjny Net Credit Sp. z o.o.

 

Igors Korotkevičs funkcje dyrektora zarządzającego FinaBay na Polskę i Czechy pełnił od 2013 roku.
W tych krajach sprawował nadzór nad działalnością i wydajnością całej firmy oraz nad efektywnym wykorzystaniem kanałów sprzedaży. Odpowiadał za zapewnienie zrównoważonego rozwoju, zwiększanie przychodów oraz utrzymywanie wysokich standardów obsługi.


Powołanie dotychczasowego dyrektora zarządzającego, jako lidera rozwijającego działalność na rynku meksykańskim jest potwierdzeniem szerokich możliwości awansu zawodowego, jakie stwarza grupa FinaBay, a także odzwierciedleniem prowadzonej przez nas polityki personalnej nakierowanej na podnoszenie kompetencji oraz docenienie osób, które z sukcesami realizują zadania na rzecz marki Net Credit – dodaje Kaczmarski.


svetlana_gaidukova_md_2161

Svetlana Gaidukova na przestrzeni 7 lat swojej kariery zawodowej pracowała na rzecz wiodących marek międzynarodowych obecnych na rynku rosyjskim. W 2008 roku objęła stanowisko starszego menadżera ds. relacji marketingowych i biznesowych w Oriflame Natural dla regionu CIS i krajów bałtyckich oraz prowadziła strategiczne projekty marketingowe dla firmy Walt Disney Company. Ponadto koordynowała działania z zakresu sponsoringu olimpijskiego dla zbliżających się igrzysk w Soczi w roku 2014.

W 2010 roku w Brand Experience, wiodącej na rynku agencji reklamowej, jako dyrektor handlowy, odpowiadała za tworzenie strategii i prowadzenie zintegrowanej komunikacji biznesowej, jak również za wprowadzenie na rynek unikalnego projektu agencji - TrendShow. Pracowała dla marek takich jak Sberbank, MegaFon, Volkswagen.


Svetlana Gaidukova  

 

W 2012 roku została mianowana na stanowisko dyrektora ds. działalności operacyjnej i obsługi klienta
w agencji reklamowej Sportima, specjalizującej się w branży sportowej. Piastując powyższe stanowisko kierowała rozwojem obsługi świadczonej przez agencję na rzecz takich marek jak McDonald’s, Amway oraz jednostek administracji państwowej. W 2014 roku Gaidukova dołączyła do zespołu Hubert Burda Media Russia przejmując kierowanie procesem opracowywania strategii dla nowych branż spoza segmentu domów wydawniczych.

 

 

***

netcredit_logo.jpg_200FinaBay (w Polsce działająca pod szyldem Net Credit oraz INCREDIT) to międzynarodowa firma z siedzibą na Łotwie, specjalizująca się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych przez Internet. Zatrudnia ponad 300 pracowników na rynku polskim, gruzińskim, rosyjskim, duńskim, czeskim oraz łotewskim. Łączny kapitał udzielonych pożyczek przekracza 130 mln EUR. Net Credit rozpoczęło swoją działalność w Polsce na początku grudnia 2011 roku. Firma jest członkiem Związku Firm Pożyczkowych, podpisała też Kodeks Dobrych Praktyk, tym samym wspierając uczciwe i bezpieczne pożyczanie. Więcej informacji o firmie i usługach na stronie internetowej www.netcredit.pl oraz www.finabay.com.

 

Kontakt dla mediów:

Anna Drzewiecka

Public Dialog

a.drzewiecka@publicdialog.pl

tel. +(48 22) 100 68 12

kom. +48 535 009 574
             

Marek Czarski

Public Dialog

m.czarski@publicdialog.pl

tel. (+48 22) 100 68 12

kom. +48 531 785 723

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Tagi: Finanse,Polska
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Nasze programy
qi2015_286_01
img4_286_02
img2_286
pg_286_07
dm16_286
dp2016_286
Giełda
WIG20
wykres WIG20 w money.pl
Wspierane przez Money.pl
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2016-05-31 13:49)
WIG 46317.44 -0,55%
WIG20 1835.60 -0,34%
mWIG40 3513.66 -0,70%
sWIG80 13670.87 -0,53%
Wspierane przez Money.pl
Sonda
DOBRA MARKA - wskaż najlepsze według Ciebie soki owocowe:
CAPPY
CAPRIO
FORTUNA
GARDEN
HORTEX
KUBUŚ
TARCZYN
TYMBARK
SIÓDME NIEBO
INNE
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2016 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.