17 lat doświadczenia na polskim rynku aktuarialnym

Biuro Aktuarialne Prospecto jest jedną z najbardziej doświadczonych i uznanych firm na polskim rynku aktuarialnym, na którym działa już ponad 17 lat.

 

Prospecto specjalizuje się w doradztwie aktuarialnym i finansowym dla firm z wielu branż, również spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Firma zajmuje się zagadnieniami związanymi z oceną ryzyka, wyceną rezerw pracowniczych (odpraw emerytalnych, rentowych i pośmiertnych, nagród jubileuszowych itp.), programami i funduszami emerytalnymi, pracowniczymi programami emerytalnymi i kapitałowymi oraz systemami lojalnościowymi i motywacyjnymi. W ofercie Prospecto znajdują się także wyceny warrantów i opcji na akcje, wyceny obligacji, pożyczek i kredytów w skorygowanej cenie nabycia, wyceny przedsiębiorstw, marek i znaków towarowych, testy na utratę wartości aktywów oraz kompleksowa optymalizacja systemów motywacyjnych i lojalnościowych.

 

Nasze biuro aktuarialne wyróżnia ponad 17-letnie doświadczenie w wykonywaniu zleceń wymagających zaawansowanej wiedzy z zakresu matematyki aktuarialnej i finansowej oraz metod wycen i optymalizacji procesów gospodarczych. W tym czasie nasze biuro aktuarialne dokonało ponad 7 000 wycen dla ponad 1 100 firm zatrudniających ponad 460 000 pracowników.

 

W trosce o wysoką jakość usług oraz o bezpieczeństwo przekazywanych informacji Spółka wdrożyła międzynarodowe certyfikaty: System Zarządzania Jakością (ISO 9001) i Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji (ISO 27001).

 

Zespół licencjonowanych aktuariuszy gwarantuje szybkie i rzetelne wykonanie usług szytych na miarę, a silną pozycję Prospecto na rynku potwierdzają liczne nagrody i tytuły.

 

Zapraszamy także do zapoznania się z rekomendacjami od naszych Klientów na naszej stronie www.prospecto.pl oraz do współpracy!

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
56%
44%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.