Komunikaty

Nadsański Bank Spółdzielczy SANBank uniwersalna i nowoczesna instytucja finansowa
2017-11-29
Pierwszym w Polsce preparatem przeznaczonym do malowania betonu był AKSILBET stworzony przez Aksil Fabrykę Specjalistycznych Wyrobów Lakierowych Sp. z o.o. Ten uznany i istniejący na rynku już od ponad 20 lat preparat otrzymał właśnie tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma 2017”.
2017-11-10
Sterowanie głosem to nowa funkcja w systemie automatyki domowej Smart Home od Grupy Oknoplast. Innowacyjna funkcjonalność dotyczy takich produktów jak okna, drzwi, rolety czy tarasowe drzwi przesuwne.
2017-11-09
MLEKOVITA po raz kolejny triumfowała w Rankingu Spółdzielni Mleczarskich, potwierdzając tym samym siłę swojej pozycji lidera.
2017-10-20
Zamknij oczy i wyobraź sobie dom, który informuje Cię o otworzeniu okna w trakcie urlopu, otwiera drzwi gdy wracasz z ciężkimi zakupami czy wie kiedy automatycznie zasłonić rolety. Wyobraź sobie dom, którym możesz sterować z każdego miejsca na Ziemi za pomocą swojego smartfona, tabletu czy laptopa. Wreszcie wyobraź sobie, że taki dom już naprawdę istnieje i jest na wyciągniecie ręki. Wszystkie te rozwiązania znajdziesz już w inteligentnym systemie zarządzania swoimi czterema ścianami Smart Oknoplast oferowanym przez Grupę Oknoplast we współpracy z Somfy.
2017-11-09
Beton to jeden z najbardziej powszechnych materiałów używanych w budownictwie. Przez lata uważano, że nie zasługuje na przesadną ekspozycję. Zwrot nastąpił jednak wraz z nadejściem stylu industrialnego, który zawładnął także sercami Polaków.
2017-10-17
Podczas uroczystej Gali, wieńczącej pierwszy dzień (27 września 2017 r.) IV Wschodniego Kongresu Gospodarczego, zostały uhonorowane najlepsze inwestycje Polski Wschodniej. Tytuł Top Inwestycji Polski Wschodniej 2017 otrzymała realizowana przez MLEKOVITĘ budowa Fabryki Proszków Mlecznych w centrali Grupy w Wysokiem Mazowieckiem.
2017-09-29
Często nie zdajemy sobie sprawy, jakim niezbędnym, domowym urządzeniem jest bateria kuchenna. Dobrze zaprojektowana i wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów służy przez lata, nieustannie asystując w codziennych, kuchennych czynnościach. Bez niej nie jest możliwe ani samo gotowanie, ani sprzątanie dlatego warto świadomie wybrać model idealny.
2017-10-02
Łukasz Piszczek i KRISPOL w kampanii telewizyjnej „Gwarancja spokoju”
2017-08-28
Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego w Raciborzu kontynuuje bogate tradycje tej branży w mieście, sięgające XIX wieku. Po II wojnie światowej na bazie gorzelni Schlesingerów, utworzono zakłady spirytusowe, które następnie zostały włączone do zrzeszenia POLMOS.
2017-09-05
Rolmarket.pl to jeden z największych internetowych sklepów ogrodniczych w kraju. Serwis z każdym rokiem odnotowuje coraz lepsze wyniki, poszerza asortyment i otrzymuje kolejne wyróżnienia.
2017-07-27
Dwie solidne marki w swojej branży – KRISPOL i Solid Security - połączyły siły na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa klientom indywidualnym. Kooperanci niejednokrotnie spotykali się w miejscu powstających inwestycji. Naturalną konsekwencją było zatem nawiązanie strategicznej współpracy mającej na celu promocję bezpiecznych rozwiązań.
2017-10-11
Firma KRISPOL nieustannie rozwija swoją sieć sprzedaży poprzez tworzenie salonów firmowych prowadzonych pod marką KRISPOL.
2017-08-04
Ruszy przebudowa drogi wojewódzkiej z Żarek do Myszkowa.
2017-07-21
– praktyczna technologia zamknięta w minimalnej formie
2017-06-08
W trosce o naszą skórę coraz większą wagę przykładamy do jakości kosmetyków, których używamy, szukamy nowych i ekologicznych sposobów jej pielęgnacji. Odpowiedzią na te potrzeby są kosmetyki BIOLINE, których naturalny skład oraz bogaty asortyment daje możliwość skompletowania indywidualnego zestawu preparatów pielęgnacyjnych.
2017-03-31
Firma Thermoval Polska z siedzibą w Warszawie istnieje na polskim rynku nieprzerwanie od 2004 r. Od początku działalności przedsiębiorstwo oferuje kompletne zestawy ogrzewania podłogowego, wychodząc tym samym naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu konsumentów rozwiązaniami typu DIY. Od blisko 14 lat firma jest liderem w swojej branży i wyróżnia się jakością, zasięgiem sprzedaży oraz wyjątkowo konkurencyjnymi cenami.
2017-06-09
Dziś na rynek wkracza ManFoot - pierwsza marka kosmetyków do stóp stworzona specjalnie dla mężczyzn.
2017-05-11
Firma KRISPOL, wiodący polski producent bram, okien, rolet oraz drzwi wejściowych, prężnie rozwija swoją sieć sprzedaży stolarki otworowej i osłon. Dynamiczny rozwój to efekt przyjętej strategii spółki, skoncentrowanej na tworzeniu salonów, które wyznaczają nowe standardy obsługi - profesjonalne, komfortowe i przyjazne klientom.
2017-07-19
Podczas tegorocznego Made Expo w Mediolanie uznany, polski producent drzwi Entra rozpoczął obchody 30-lecia swojej działalności.
2017-03-29
W 2016 roku wyniki firmy wzrosły o około 100% w porównaniu do 2015 roku. Firma umocniła swoją działalność na rynku krajowym i międzynarodowym, dzięki sieci ponad 350 profesjonalnych partnerów działających w 52 krajach świata. Ostatnie lata to również budowa świadomości marki, czego efektem jest 27% wzrost rozpoznawalności brandu wśród konsumentów (dane wg raportu budujemydom.pl) oraz liczne nagrody i wyróżnienia. W 2017 roku Baltic Wood planuje zwiększenie przychodów oraz wzmocnienie dynamiki sprzedaży.
2017-03-20
PSB Mrówka – Dobra Marka 2017
2017-03-03
Agram S.A., polski producent mrożonek warzywnych i owocowych z Lublina przygotował szereg nowości w zakresie produktów i opakowań.
2017-03-01
Sieć TXM textilmarket została wyróżniona tytułem Dobra Marka 2017- Jakość, Zaufanie, Renoma w ósmym, ogólnopolskim plebiscycie najlepszych, cieszących się największym zaufaniem marek w Polsce.
2017-02-21
Konkurs Polish Project Excellence Award, organizowany z inicjatywy International Project Management Association Polska, honoruje najbardziej spektakularne osiągnięcia w dziedzinie praktycznego zarządzania projektami. Wśród laureatów tegorocznej edycji znalazła się Grupa Atlas – srebrny finalista konkursu.
2016-12-30
Unewel Zachód-Las: nowa jakość piasków w ofercie Grupy Atlas
2016-11-22
29 września br. w Warszawie odbyło się Europejskie Forum Jakości oraz X jubileuszowa Gala Programu Najwyższa Jakość Quality International, w trakcie której GBS Bank otrzymał Złote Godło.
2016-10-11
19 października br. na terenie Centrum Handlowego Posnania miała miejsce premiera nowego konceptu salonów KAZAR. Projekt został opracowany przez wybitnego włoskiego architekta, który połączył charakterystyczny dla marki, pełen elegancji i luksusu styl z nowoczesnymi rozwiązaniami w architekturze wnętrz.
2016-11-07
Rynek pośrednictwa finansowego oraz nieruchomościowego stawia przed Grupą Open Finance SA coraz to nowsze wyzwania. Klienci coraz częściej zwracają uwagę na to, czy dana firma jest pozytywnie odbierana na rynku - świadomość konsumentów z dnia na dzień jest coraz większa. Co to oznacza dla przedsiębiorcy? Oczywiście idą za tym pozytywne przesłanki – klient już przed przyjściem na spotkanie z doradcą wie, jaki wizerunek ma firma oraz jakimi działaniami może się pochwalić.
2016-10-04
Firma P.W. VIKKING KTS Sp. z o.o. z Białej Podlaskiej wykorzystuje do produkcji drzwi materiały kompozytowe o parametrach nieosiągalnych dla tradycyjnych surowców.
2016-09-25
Nowoczesne przedsiębiorstwa, poza podstawową działalnością biznesową, swoją obecność na rynku akcentują poprzez wspieranie kultury, sztuki czy sportu. To właśnie dzięki tej pozabiznesowej działalności wiele marek zbudowało silną pozycję i dodatkowy kanał komunikacji z odbiorcami produktów czy usług. Przykładem firmy, aktywnej w obszarze marketingu sportowego jest Atlas, który od lat wspiera polski sport – od morza do Tatr.
2016-09-20
Dzięki współpracy ośrodków badawczych państw Grupy Wyszehradzkiej powstał raport z badań ukazujący oceny i prognozy sytuacji gospodarczej oraz warunków materialnych gospodarstw domowych.
2016-09-22
„Public relations jest tylko dla dużych i bogatych przedsiębiorstw.” „Firma ma sprzedawać, a PR to fanaberia, na którą szkoda pieniędzy.” Chociaż polski biznes powoli przekonuje się do rosnącego znaczenia komunikacji i Public Relations, to jednak wielu przedsiębiorców wciąż ma błędne wyobrażenie na temat współpracy z agencjami od kreowania wizerunku. Które mity na temat PR najbardziej szkodzą firmom i dlaczego?
2016-08-11
Firma Atlas od 25 lat dokłada wszelkich starań, by dostarczać swoim klientom najwyższej jakości produkty chemii budowlanej w Polsce. Stale wyznacza też trendy w branży, systematycznie udoskonalając technologię i wprowadzając do oferty nowości, dzięki czemu obecna jest niemal na każdym placu budowy czy remontu.
2016-07-11
Nowy kontrakt Remaku
2016-07-18
Marka Kotliński Specjał poszerzyła portfolio o nowe poza pomidorowe kategorie produktowe i przeprowadziła rebranding, porządkując architekturę marki dla wszystkich grup produktowych i przypisując im charakterystyczne kolory, z gamy kolorów lata i dojrzałych warzyw.
2016-07-05
W Przemysłowym Instytucie Motoryzacji w Warszawie powstał pojazd, który dzięki nowatorskim rozwiązaniom konstrukcyjnym, łączy w sobie terenową siłę pojazdów ciężarowo-terenowych i zwrotność terenowych samochodów sportowych.
2016-07-01
Masło to jeden z najpopularniejszych produktów nabiałowych, wykorzystywany niemal w każdym gospodarstwie domowym. Dla wymagających konsumentów, ceniących sobie tradycyjny smak prawdziwego, polskiego masła OSM Piątnica wprowadziła do asortymentu naturalne Masło Ekstra 200g o 82% zawartości tłuszczu. Produkt jest uzupełnieniem bogatej oferty świeżych i naturalnych wyrobów z logo Spółdzielni.
2016-06-24
Podłoga wykonana z drewna jest estetyczna i przede wszystkim naturalna. Prawidłowo wykonana oraz zabezpieczona właściwym lakierem jest również bardzo trwała.
2016-06-28
Grupa Atlas od 25 lat jest aktywna na polskim rynku chemii budowlanej. Firma zaangażowana jest również społecznie – edukuje przyszłe pokolenia fachowców oraz aktywnie wspiera sport.
2016-06-02
KRISPOL, czołowy producent bram, okien i rolet, zaprezentował postać Ambasadora marki. Został nim Łukasz Piszczek, jeden z najwybitniejszych piłkarzy i Reprezentant Polski.
2016-06-06
Dekoria to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich marek w branży dekoracji wnętrz. Ścisła współpraca firmy ze znanymi producentami tkanin, światowymi projektantami i dostawcami gwarantuje, iż znajdziemy w jej ofercie bogaty asortyment produktów, zgodny z najlepszymi trendami w aranżacji przestrzeni.
2016-04-21
Firma CBRE kontynuuje wzrost wraz z rozszerzeniem zakresu usług outsourcingowych zrzeszonych pod linią biznesową Global Workplace Solutions (GWS).
2016-03-16
Preparat INHALOL nagrodzony tytułem Dobra Marka!
2016-01-07
W listopadzie w strukturach kierownictwa grupy FinaBay, specjalizującej się w usługach finansowych dostępnych w internecie, nastąpiły zmiany personalne. Svetlana Gaidukova została nowym Prezesem marki Net Credit w Polsce. Zastąpiła Igorsa Korotkevičsa, który jako Country Manager, będzie odpowiedzialny za rozwój spółki w Hiszpanii i Meksyku.
2015-12-01
Firma Delfin oferuje polietylenowe zbiorniki o pojemnościach od 10 000 do nawet 40 000 litrów! Są dużo trwalsze i bardziej szczelne niż ich betonowe odpowiedniki, a dzięki stosunkowo małej wadze pozwalają zredukować koszty transportu i instalacji.
2015-10-07
W wizji transportowej Unii Europejskiej, ważny punkt stanowi funkcjonalny i sprawny transport pasażerski. Na realizację tych planów składa się trwająca rozbudowa sieci dróg ekspresowych i autostrad, ale nie mniej ważną jest modernizacja i budowa nowych odcinków tras kolejowych.
2015-09-28
Studenci Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu mogą wziąć udział w pilotażowej edycji FinaBay Development Program. Organizatorem jest łotewska firma z sektora usług pozabankowych, specjalizująca się w udzielaniu pożyczek przez internet. Oprócz warsztatów edukacyjnych zostanie przeprowadzony konkurs, w którym studenci mogą wygrać 5 000 Euro. Zadaniem uczestników jest opracowanie idei nowatorskiego rozwiązania z dziedziny FinTech, czyli innowacji w finansach online.
2015-11-25
Transferuj.pl wprowadza nową jakość na rynek usług płatniczych w sektorze eCommerce. System oferuje największą liczbę i różnorodność metod płatności na rynku – ponad 150 sposobów finalizowania transakcji. Ofertę uzupełniają nagradzana Zintegrowana Bramka Płatności Kartą, pełna obsługa transakcji mobilnych (kody QR i BLIK) oraz narzędzie do zbiórek i płatności grupowych – serwis eHat.me.
2015-08-28
Firma Kompass Poland, międzynarodowy dostawca baz danych B2B rozpoczyna świadczenie usług związanych z promocją międzynarodową. Nowe rozwiązanie stanowi odpowiedź na potrzeby polskich firm działających na rynkach zagranicznych.
2015-09-24
Zbiorniki na wodę deszczową DELFIN RAIN pomagają zmniejszyć zużycie wody w przeciętnym gospodarstwie domowym do 30%. To niebagatelna oszczędność zważywszy na zwiększające się ceny wody, wynikające z rosnących kosztów jej wydobycia i uzdatnienia.
2015-08-19
Polscy klienci po raz kolejny docenili najwyższą jakość usług świadczonych przez Net Credit. W badaniu przeprowadzonym przez Pozyczkaportal.pl na grupie 50 tysięcy osób firma okazała się najlepsza w kategorii „Najczęściej wybierana pożyczka online”.
2015-11-03
HomeToGo – największa na świecie wyszukiwarka domów i apartamentów już dostępna w Polsce
2015-06-26
Liberalizacja rynku pocztowego w Polsce otworzyła możliwość tworzenia innowacyjnych produktów i usług komunikacji pomiędzy firmami i ich klientami. Pozycję w czołówce operatorów korespondencji masowej szybko zajęła firma Inforsys SA.
2015-05-28
Działalność gdańskiego Przedsiębiorstwa Przeładunku Paliw Płynnych Naftoport Sp. z o.o., polskiego lidera morskiej logistyki naftowej, bezpośrednio wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa paliwowego i energetycznego, a tym samym stabilności gospodarczej kraju.
2015-04-29
Rzeszów jest pionierem w Polsce w stosowaniu rozwiązań ułatwiających kontakty z tamtejszym Urzędem Miejskim.
2015-04-20
Strzelecka Spółdzielnia Producentów Mleka rok temu dołączyła do grupy laureatów Diamentów Forbesa, a w tegorocznej edycji przesunęła się z 6 miejsca na pozycję lidera w swojej kategorii.
2015-06-15
Misja i działalność GRUPY ATLAS nie ogranicza się jedynie do branży budowlanej i staje się przykładem pełnowymiarowego zaangażowania w budowanie wizerunku Polski.
2015-03-24
Zakupy w platformie Planeta Plus to nie tylko dostęp do najlepszych sklepów w Polsce, ale i czysty zysk – za każdym razem część pieniędzy za zakupy wraca na Nasze konto. Polacy zaoszczędzili dzięki nam już ponad 2 miliony złotych i z każdą minutą ta kwota wzrasta.
2015-02-09
Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie to nieformalne zrzeszenie wiodących na polskim rynku firm generalnego wykonawstwa, zawiązane w 2010 r., które za podstawowy cel postawiło sobie wyeliminowanie wypadków śmiertelnych na polskich budowach.
2015-02-06
W listopadzie br. Alphabet Polska przekazał w użytkowanie pierwszy egzemplarz elektrycznego BMW i3 w swojej flocie. Klientem, który odebrał ten flagowy model innowacyjnego programu AlphaElectric jest firma Planet Cash.
2014-12-05
Przedstawiamy Państwu nowe, kolorowe opakowania doskonale znanego produktu sera twarogowego Emilki.
2014-12-08
Grupa LoVo poszerzyła swoją ofertę usług dla polskiego biznesu o dostęp do sieci Internet w technologii xDSL pod nazwą LoVo DSL.
2014-10-28
Z roku na rok rośnie liczba przedsiębiorców korzystających z audytów energetycznych. Firma może zaoszczędzić nawet do 25 proc. na audycie i nowej umowie na zakup energii. Audyt energetyczny polega na szczegółowej analizie gospodarki energetycznej w przedsiębiorstwie, dzięki której można zaplanować działania zwiększające efektywność energetyczną firmy i obniżające rachunki.
2014-11-21
Flota Trans Polonii ponownie powiększyła się o kolejne 8 ciągników siodłowych. Zakupiono najnowocześniejsze maszyny marki RENAULT i VOLVO za łączną kwotę prawie 3 mln zł. Jest to ciąg dalszy tegorocznych inwestycji, które w okresie od stycznia do lipca 2014 pochłonęły ponad 9 mln zł.
2014-10-22
Lapp Kabel jest jednym z głównych dostawców kabli i akcesoriów kablowych na świecie. Polski oddział firmy został nagrodzony tytułem Najwyższa Jakość Quality International 2014.
2014-09-19
ePASO, jest pierwszym na świecie systemem teleinformatycznym, wykorzystującym połączenia i numerację telefoniczną do badania skuteczności komunikacji marketingowej. Rozwiązanie to zostało nagrodzone godłem Najwyższa Jakość QI 2014.
2014-08-26
ZWiK w Grodzisku Mazowieckim laureatem programu Najwyższa Jakość Quality International 2014
2014-09-15
Kompass Poland, firma dostarczająca biznesowe bazy danych, od września tego roku oferuje specjalny pakiet kompleksowych działań promocyjnych na jednym, wybranym rynku zagranicznym.
2014-09-25
Od września 2014 roku Kompass Poland jest Partnerem Federacji MSP. W ramach współpracy obie organizacje będą wzajemnie wspierać prowadzone przez siebie działania promocyjne.
2014-09-03
Od 1 września marka ibis Styles wpływa na terytorium Łotwy! 3-gwiazdkowy ibis Styles Riga, kusi wszystkich wilków morskich do odwiedzenia jego wnętrz. Motyw marynistyczny jest obecny wszędzie, przypominają o nim wielka kotwica w lobby czy grafiki z motywami portu w pokojach. W ten sposób każdy z gości choć przez chwilę będzie mógł poczuć się jak marynarz podczas rejsu!
2014-09-11
Jeden z najbardziej reprezentatywnych i znanych hoteli w Warszawie – Novotel Warszawa Centrum kontynuuje proces modernizacji. Obiekt, zorientowany głównie na gości z sektora biznesowego, został poddany zmianom dostosowującym go do globalnych standardów sieci Novotel. W tym roku renowacje objęły część konferencyjną, restauracje dzienną i śniadaniową, bar oraz część pokoi. Łączny koszt modernizacji wyniósł blisko 16 mln zł.
2014-08-21
Święto branży izolacji przemysłowych w Krakowie W dniach 18-19 września 2014 r. na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków odbędą się niezwykle istotne wydarzenia związane z branżą izolacji przemysłowych
2014-08-14
Marka Novotel wprowadziła nowy, multimedialny stolik PLAY, który stworzyli eksperci z firm Microsoft, Humelab i After-Mouse. Zostały na nim zainstalowane aplikacje usprawniające korzystanie z funkcji i usług hotelu a także najbardziej popularne gry, które są dodatkową atrakcją dla gości.
2014-08-08
MLEKOVITA, najcenniejsza marka w produkcyjnym sektorze polskiej gospodarki i Lider Polskiego Mleczarstwa otrzymała prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, przyznawany przez Bisnode Dun&Bradstreet Polska.
2014-08-05
Home Broker nagrodzony za kompleksowe usługi pośrednictwa na rynku nieruchomości
2014-07-17
Obecnie nowy sposób obdarowywania prezentami w postaci przeżyć to najszybciej rozwijająca się gałąź branży turystyczno – rozrywkowej w Polsce. Od niedawna wręczanie prezentów zaproszonym obcokrajowcom jest aktualnie coraz częstszą formą podziękowania za współpracę Klientom lub partnerom biznesowym oraz szansą na ocieplenie relacji.
2014-07-02
12 czerwca br. w Tarnowie odbyły się V Mistrzostwa Polski Monterów Izolacji Przemysłowych. Wielki sukces reprezentacji KAEFER
2014-06-18
Adam Kołodziejczyk nowym dyrektorem generalnym Sephora Polska Z dniem 31 marca 2014 roku Adam Kołodziejczyk objął funkcję dyrektora generalnego Sephora Polska. Do jego obowiązków należeć będzie opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju firmy na kolejne lata oraz zarządzanie siecią perfumerii na terenie Polski.
2014-05-19
W dniu 29.05.2014 roku rozstrzygnięta została 5. edycja rankingu Superfirmy. Podczas gali finałowej MLEKOVITA odebrała nagrodę dla Superfirmy 2014 i tytuł Kapitalnego Przedsiębiorcy.
2014-06-02
Mining Services and Engineering (MSE), siostrzana spółka PG SILESIA, nabyła Zakład Ciepłowniczy ”Silesia”.
2014-05-08
Historia firmy Prima-Gran to przykład imponującej i bardzo błyskotliwej kariery w biznesie. Firmę założono w 2010 r. i w tak krótkim czasie zdążyła stać się absolutnym liderem sprzedaży zlewozmywaków granitowych przez internet, zdobywając liczne wyróżnienia i nagrody na branżowych targach oraz zbierając entuzjastyczne i pełne zachwytu opinie klientów, którzy zdecydowali się na zakup produktów Prima-Gran. Firma oparta jest w 100 proc. o polski kapitał, a jako producent i jednocześnie dystrybutor swojego towaru, posiada ofertę tak korzystną, że trudno jej dorównać.
2014-03-13
Dobre praktyki w obsłudze przedsiębiorców
2014-02-19
MLEKOVITA odebrała nagrodę specjalną INNOWACJE 2013 w konkursie organizowanym przez „Kurier Poranny” i Naczelną Organizację Techniczną w Białymstoku.
2014-03-31
Warszawa, 11 luty 2014 r. – Urząd m.st. Warszawy uruchomił Centrum Komunikacji z Mieszkańcami „Warszawa 19115”, gdzie w trybie całodobowym, siedem dni w tygodniu można uzyskać urzędowe informacje i zgłaszać incydenty, wykorzystując w tym celu telefon, sms, email, czat, faks, aplikację mobilną lub samoobsługowy portal internetowy. Komunikację obsługują systemy CIC firmy Interactive Intelligence oraz Oracle Siebel CRM, wdrożone przez konsorcjum firm Damovo Polska oraz Xentivo.
2014-02-13
Olkuski INTERMAG, czołowy producent nawozów dolistnych i biostymulatorów nieustannie stawia na innowacyjność swoich produktów . Najnowszy preparat KOKCIDIN®, przeznaczony do stosowania w profilaktyce ochrony kurcząt przed kokcydiozą , został nagrodzony godłem Innowacja 2013 w VII edycji Programu Innowacja Roku.
2014-01-29
Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA podsumowała działalność w 2013 r. i przyjęła uchwałę o włączeniu w struktury Grupy MLEKOVITA Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Sanoku.
2014-03-05
Okap nablatowy Franke DownDraft został wyróżniony przez ekspertów magazynu wnętrzarskiego „Villa”. Architekci wnętrz oraz specjaliści zajmujący się na co dzień projektowaniem i wzornictwem docenili zarówno oryginalny design urządzenia, jak i zastosowaną w nim innowacyjną technologię, która od lat wyróżnia urządzenia kuchenne marki Franke.
2014-02-06
Zakończono kolejny etap modernizacji Linii Hutniczo Szerokotorowej
2014-01-28
Biuro Turystyki Szkolnej PROVENCE z Opola już po raz trzeci otrzymało tytuł Najwyższa Jakość Quality International. Dodatkowo Biuro otrzymało prestiżową nagrodę - Perła Jakości za organizację zagranicznych wycieczek edukacyjnych dla dzieci i młodzieży oraz wyjazdowych warsztatów fotograficznych. Biuro oferuje niezwykle ciekawy program turystyczny, bezpieczny transport, profesjonalną kadrę oraz promuje swoich stałych klientów.
2013-12-09
Nadsański Bank Spółdzielczy rozdał nagrody w loterii promocyjnej Autolokata. W czwartek 5 grudnia 2013 roku w Centrali Nadsańskiego Banku Spółdzielczego w Stalowej Woli po raz kolejny wyłoniono zwycięzców loterii promocyjnej SANBank.
2013-12-13
Warszawa, 18 listopada 2013 r. Firma Brother zaprezentowała nowe atramentowe urządzenie wielofunkcyjne z serii Print 3.0 – DCP-J152W. Model charakteryzuje się intuicyjną obsługą, niewielkimi rozmiarami i jest dedykowany do użytkowników domowych oraz małych biur.
2013-11-18
Firma Franke Polska świętuje w tym roku jubileusz 20-lecia istnienia na polskim rynku. Zlewozmywaki, baterie i okapy, sygnowane logo marki, wyróżnia najwyższa jakość, uniwersalna funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo. Dwie dekady głębokich przemian gospodarczych przyczyniły się do stabilnego rozwoju firmy, dzięki któremu marka Franke jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej branży.
2013-09-20
Nadsański Bank Spółdzielczy od lat wspiera działalność Klubu „Victoria” W sobotę 16 listopada br. w restauracji „Olimpia”, przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli odbyło się spotkanie lekkoatletów w ramach obchodów 15- lecia Katolickiego Klubu Sportowego „Victoria” i 75-lecia Zakładowego Klubu Sportowego STAL Stalowa Wola.
2013-11-18
Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. wdrożyło najnowszą wersję rozwiązania usprawniającego procesy obsługi klienta w Contact Center, oparte o system Customer Interaction Center (CIC) firmy Interactive Intelligence. Aktualizacja platformy CIC do wersji 4.0 poza usprawnieniem procesów otworzyła drogę do instalacji nowoczesnych technologii komunikacyjnych, rozwijanych przez dostawcę.
2013-09-19
Warszawa, 08 sierpień 2013 r. – Firma Brother wprowadza nowe urządzenie wielofunkcyjne LED MFC-9140CDN, skierowane do środowisk biurowych, które oczekują wydajnego rozwiązania do drukowania kolorowych dokumentów wysokiej jakości.
2013-08-08
Audyt w SM Mlekovita
2013-08-06
MARION Kosmetyki Sp. z o.o. od czerwca br. wprowadza na rynek nowy produkt z serii MARION HAIR LINE - Satynowe mleczko do włosów kręconych, a już od lipca nowe produkty w postaci masek skompresowanych na twarz.
2013-07-17
LGBS Polska jest znaną na rynku, stabilną finansowo, stale rozwijającą się i powiększającą swój zespół firmą. Działalność spółki bazuje na wytwarzaniu oprogramowania w technologiach Microsoft. W chwili obecnej, dołączone zostały kolejne technologie, usługi i produkty.
2013-07-08
Kolorowa wielofunkcyjność dla biur – Brother prezentuje nowe urządzenie DCP-9020CDW
2013-07-09
Fabryka Konstrukcji Drewnianych S.A. podsumowała I kwartał 2013 r. Spółka osiągnęła zysk netto w wysokości 274 200 PLN, co oznacza ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do I kwartału 2012 r. Udało się również podnieść wskaźnik rentowności netto z poziomu 16,5% do 45,3%. Od 21 marca br. Fabryka Konstrukcji Drewnianych S.A. jest notowana na NewConnect.
2013-05-27
Nowa Papiernia, powstająca w rewitalizowanej części Przedmieścia Oławskiego we Wrocławiu, to nie tylko osiedle loftowe, ale kompleks mieszkalny skrojony na miarę XXI wieku.
2013-05-17
Brother prezentuje najmniejszą drukarkę LED w swojej ofercie
2013-04-24
Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (dawniej Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń) uruchomiło profesjonalne Contact Center dla obsługi swoich Klientów, oparte o system komunikacyjny Customer Interaction Center firmy Interactive Intelligence.
2013-04-09
Brother Polska zaprezentował najmniejsze atramentowe urządzenie wielofunkcyjne oferujące druk w formacie A3
2013-04-23
Zmywanie naczyń przy oknie może być przyjemnością, zwłaszcza jeśli mamy ładny widok. Takie umieszczenie zlewozmywaka to często najlepsze rozwiązanie w kuchni, jednak wysoka wylewka baterii może utrudniać korzystanie z okna. Zastosowanie baterii podokiennych pozwala na funkcjonalną aranżację wnętrza i nawet otwieranie okna na oścież nie stanowi wtedy problemu.
2013-03-12
Dlaczego ta sama pieczeń przyrządzona przez dwie różne osoby może smakować zupełnie inaczej, choć wykonywana jest według tego samego przepisu? Sekret tkwi we właściwym dopasowaniu parametrów pieczenia i stałej kontroli postępów procesu.
2013-03-07
Nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia w gotowaniu i dopiero zaczynasz uczyć się sztuki kulinarnej, możesz odnosić sukcesy na tym polu.
2013-02-22
Lancerto - marka eleganckiej odzieży dla mężczyzn otwiera kolejne salony.
2012-07-27
Warszawa, 14 listopada 2013 r. – Firma Brother Polska uruchomiła sklep internetowy, w którym nabyć można oryginalne materiały eksploatacyjne oraz akcesoria do jego urządzeń.
2013-11-14
SANBank współorganizatorem Biegu Niepodległości w Stalowej Woli. 11 listopada 2013 roku po raz 21 w Stalowej Woli odbył się Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości z okazji Święta Niepodległości, której głównym sponsorem był Nadsański Bank Spółdzielczy. Celem imprezy było nie tylko uczczenie dnia 11 listopada ale także popularyzowanie biegania, do które SANBank od wielu lat zachęca mieszkańców regionu Stalowej Woli.
2013-11-12
Grupa Atlas
2016-10-07
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2017 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.