Asarto wspiera SZLACHETNĄ PACZKĘ

Najbardziej pozytywne doświadczenie na Święta – pomaganie :) Kupując produkty Asarto wspierasz SZLACHETNĄ PACZKĘ.

 

szlachetnanews2_880Magia Świąt sprawia, że chętniej decydujemy się na pomoc i pozytywne gesty w stosunku do innych. W tym roku, Asarto po raz pierwszy  włączyło się do akcji SZLACHETNA PACZKA- ogólnopolskiego projektu  łączącego Polaków w geście pomagania.

SZLACHETNA PACZKA jest niezwykłą inicjatywą. Każdego roku,  przed Bożym Narodzeniem darczyńcy wybierają konkretną rodzinę, dla której przygotują paczkę z pomocą na Święta. Prezenty przygotowane są precyzyjnie i odpowiadają na realne potrzeby rodzin, dzięki czemu są impulsem do zmiany, a nie tylko doraźną pomocą. Z każdym rokiem w akcję angażuje się coraz więcej osób. Projekt tworzą przede wszystkim wyjątkowi ludzie – setki tysięcy wolontariuszy i darczyńców w ponad 600 lokalizacjach na terenie całego kraju, którzy docierają do rodzin z mądrą pomocą. W tym roku SZLACHETNA PACZKA obchodzi swoje 17-lecie.

SZLACHETNA PACZKA to rewelacyjnie zorganizowany projekt społeczny. To nie tylko mądre wsparcie materialne rodzin naprawdę potrzebujących pomocy, ale również generator dobrej energii, wzruszeń i mnóstwa życzliwości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
46%
54%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.