COMAL oczyszcza porty

Od 15 października br. na kanale Discovery ruszył nowy jesienny cykl programów „PORTY”, poświęcony aktualnej sytuacji polskich portów, przedsiębiorstw, podejmujących nowe wyzwania i inwestycje w rozwój oraz ochronę środowiska. Jedną z firm specjalizujących się w świadczeniu usług, mających na celu poprawę jakości wód portowych jest gdańskie przedsiębiorstwo COMAL.

 

W bieżącym roku Przedsiębiorstwo COMAL w ramach współpracy z telewizją  Discovery brało udział w przygotowaniu dwóch  odcinków programu Porty.


Podczas emisji zostanie przedstawiona realizacja usługi odbioru, transportu i utylizacji wód zaolejonych, zęzowych i balastowych z jednostek pływających, która została nagrodzona Złotym Godłem 2018 w kategorii Services w Programie Najwyższa Jakość Quality International 2018.


Realizacja odbioru własną jednostką morską bezpośrednio ze statku na redzie portu Gdańsk będzie przedstawiona w drugiej połowie pierwszej serii programu Porty, który emitowany będzie na kanale Discovery w poniedziałki o godzinie 21.

foto2018-10-30b_1241

https://www.discoverychannel.pl/programy/portyOceń artykuł:
zobacz ranking »
54%
46%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.