DHL Parcel z Perłą Jakości QI Order

DHL Parcel Polska, jeden z liderów polskiego rynku przesyłek krajowych i innowacyjnych rozwiązań e-commerce dedykowanych klientom w Polsce i w Europie, został wyróżniony za najwyższej jakości system zarządzania.

 

dhl_960

 


Kapituła programu przyznająca certyfikat i prestiżowe Godło Najwyższa Jakość QI, wysoko oceniła działania związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności DHL Parcel, zwłaszcza w zakresie zintegrowanego systemu jakości, będącego przedmiotem zgłoszenia.

DHL Parcel już po raz trzeci została uhonorowana medalem QI w Programie Najwyższa Jakość Quality International. W tym roku dodatkowo została wyróżniona Perłą Jakości.

Najwyższa Jakość QI jest największym programem projakościowym w Polsce, skupiającym firmy i instytucje, działające na terytorium kraju wokół idei zarządzania jakością. Laureaci Programu wyłaniani są w trzech kategoriach: QI product - produkt najwyższej jakości, QI services - usługi najwyższej jakości oraz QI order - zarządzanie najwyższej jakości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.