Efektywny handel detaliczny

 EFEKTYWNY HANDEL DETALICZNY

8 MARCA 2016 r.

Warszawa, hotel SHERATON
 

Rosnąca konkurencja na rynku sprzedaży detalicznej zmusza wszystkich graczy do ciągłego poszukiwania nowych kanałów zbytu, unikalnych strategii działania oraz źródeł oszczędności w dążeniu do maksymalizacji zysków.

 

Handel detaliczny w Polsce stale się rozwija. Dla wszystkich przedsiębiorców ogromnym wyzwaniem pozostaje zaopatrzenie konsumentów w towary w pełni dopasowane do ich potrzeb. Po dokonaniu wnikliwego researchu w gronie praktyków z czołowych firm w Polsce, powstało unikatowe spotkanie biznesowe oparte na doświadczeniach ekspertów w swojej dziedzinie.

 

Wydarzenie zostało podzielone na dwie równoległe sekcje tematyczne: pierwsza poświęcona części FMCG, natomiast druga pozostałym branżom. Dzięki takiej selekcji będziecie mogli Państwo idealnie dopasować tematykę paneli do swoich potrzeb oraz zainteresowań.

 

Podsumowując, prezentowane spotkanie prawdopodobnie okaże się bardzo pomocne   kluczowe w zakresie rozwiązania wielu problemów. Analiza naszych wszystkich dotychczasowych spotkań pokazuje bardzo przejrzyście, że nie ma nic cenniejszego w biznesie niż możliwość skonfrontowania swoich doświadczeń z działaniami innych praktyków.

 


Kreuj swój biznes razem z BMS Polska! Dołącz do ekspertów i liderów polskiego rynku.

Pozwól, aby nasze spotkania stały się kluczem do Twojego sukcesu w biznesie!

 

Serdecznie zapraszam

Joanna Kołodziejczyk, Project Manager

joanna.kolodziejczyk@bmspolska.pl

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
52%
48%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2018 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.