Forum Menadżerów Służby Zdrowia, Lublin

Przed nami kolejne wydarzenie z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia, które odbędzie się 8 października w Hotelu Europa, w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 29.

 

1440679292_860


Podczas konferencji eksperci, na co dzień zajmujący się m.in. prawem i zarządzaniem, podzielą się z uczestnikami Forum swoją wiedzą i doświadczeniami, które pomogą w podejmowaniu najlepszych i najbardziej trafnych decyzji biznesowych, jak też ułatwią zarządzanie placówką medyczną.

 

Podczas tego spotkania zostaną omówione zagadnienia, które bezpośrednio dotyczą pracy osób piastujących najwyższe stanowiska w podmiotach leczniczych, a także funkcjonowania samych placówek.

Będą to m.in.:

- Ochrona danych osobowych
- Zasady prowadzenia dokumentacji w wersji papierowej oraz elektronicznej
- Szanse na rozwój dzięki wykorzystaniu dostępnych środków unijnych
- Pakiet Onkologiczny
- Realizacja i kontrola umów z NFZ
- Udostępnianie elektronicznej dokumentacji medycznej w świetle aktualnych i proponowanych zmian w ustawie o systemie informacji w ochronie zdrowia.
- Trendy w telemedycynie: korzyści wynikające z zastosowania nowych technologii.
- Normy ISO, a wpływ na kontraktacje NFZ
- Wpływ znajomości i przestrzegania standardów jakości na bezpieczeństwo szpitala i pacjentów
- Lobbing Medialny oraz ochrona reputacji
 
Spotkanie dedykowane jest:
- Dyrektorom szpitali i przychodni
- Kadrze zarządzającej Prywatnymi Centrami Medycznymi
- Menadżerom placówek leczniczych

 
Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 99zł netto/os. W celu zgłoszenia prosimy o wypełnienie oraz odesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: biuro@mcbkonferencje.pl. Każdy uczestnik otrzyma materiały w formie papierowej i elektronicznej.
 
Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo po uprzednim kontakcie z organizatorem (biuro@mcbkonferencje.pl), a także na stronie: www.mcbkonferencje.pl.


Serdecznie zapraszamy!

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
53%
47%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.