Gwarancja spokoju - system safeHome pomoże uchronić dom przed włamaniem

Polski producent wysokiej jakości stolarki otworowej, tworzy innowacyjne salony sprzedaży oraz wprowadza usługę, umożliwiającą kompleksowe zabezpieczenie inwestycji przed włamaniem już na etapie stanu surowego zamkniętego.

 

Kompleksowa ochrona przed włamaniem dom_safehome_2_3320_01

 

Budowa domu jest często najważniejszą inwestycją w życiu. Kiedy już uda nam się ją zakończyć, pozostaje trudny wybór związany z zabezpieczeniem budynku przed włamaniem. Równocześnie coraz częściej poszukujemy rozwiązań pewnych i estetycznych, tak aby ich montaż nie wpływał na koncepcję wystroju wnętrza.


Firma KRISPOL wychodząc naprzeciw tym potrzebom, stworzyła ideę, która pomaga zabezpieczyć budynek przed intruzem i równocześnie nie ingeruje w wygląd naszego domu czy mieszkania. W kooperacji ze spółką Solid Security opracowała innowacyjną usługę – safeHOME.


Rozwiązanie to polega na tym, iż wewnątrz wybranych przez nas produktów stolarki KRISPOL zostają zamontowane certyfikowane czujniki alarmowe. Zaletą pakietu jest przede wszystkim fakt, iż elementy alarmu są w zasadzie niedostrzegalne. W odróżnieniu od elementów montowanych na stolarce, to bardzo estetyczne i komfortowe rozwiązanie.

 

safehome_718_02            inny_system_718_02

    System safeHOME                                                                                   Inny system

 

SafeHOME jest również uniwersalny, ponieważ czujniki można podłączyć do dowolnego systemu alarmowego.

W ten sposób nasz dom w ciągu jednego dnia, już na etapie stanu surowego zamkniętego, może zostać wyposażony w pierwszą linię obrony przed włamaniem.


KRISHOME – wszystko w jednym miejscu


W przypadku wyboru stolarki otworowej do domu czy mieszkania, dobrym rozwiązaniem jest zakupienie jej u jednego producenta. Przyspieszymy w ten sposób proces budowy i m.in. zyskamy czas, ponieważ dostawa i montaż wszystkich elementów może odbyć się w jednym terminie. Dodatkowo unikniemy rozczarowania związanego z różnymi odcieniami poszczególnych elementów.


Marka KRISPOL znana jest nie tylko z wysokiej jakości produktów i bogatej oferty kolorystycznej i wzorniczej, ale również zaskakuje swoich klientów odważnymi propozycjami i rozwiązaniami. Podczas tegorocznych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, firma przedstawiła koncepcję KRISHOME - innowacyjnej sieci salonów oferującej komplet bezpiecznej i energooszczędnej stolarki dla domu od jednego producenta – firmy KRISPOL.dom_safehome_5055

 

Koncepcja stworzenia własnej sieci sprzedaży powstała na podstawie badań przeprowadzonych na zlecenie spółki. Dowiodły one, iż aż 73,9 proc. respondentów potwierdza, że zakup kompletu stolarki (bramy garażowej, okien, rolet zewnętrznych i drzwi wejściowych) przyspiesza proces budowy lub remontu domu. Dodatkowo obserwacje rynkowe oraz rozmowy z partnerami handlowymi, pozwoliły na stwierdzenie, iż istnieje duże zapotrzebowanie na kompleksową ofertę stolarki dla domu, a klienci oczekują pomocy i doradztwa podczas budowy i remontu.


Sieć KRISHOME powstała w celu stworzenia miejsca, w którym w sposób łatwy i czytelny zapoznamy się z pełną ofertą producenta. W salonie wybierzemy i zamówimy okna, drzwi, rolety oraz bramę garażową wraz z montażem. Dodatkowo możemy liczyć na fachową pomoc doświadczonego personelu. Obecnie w kraju działa już ponad 50 salonów.

KRISHOME to również projekt biznesowy


Firma KRISPOL dla podmiotów, które chcą z nią współpracować jako partnerzy biznesowi, przygotowała szereg korzyści m.in. wsparcie w zakresie wyposażenia, szkoleń oraz specjalny pakiet startowy umożliwiający rozpoczęcie biznesu.

Więcej o salonach KRISHOME: https://krishome.pl/


Zarówno usługa safeHOME (kompleksowego zabezpieczenia stolarki KRISPOL wraz z dozorem Solid Security), jak również usługa zakupu, montażu i serwisu stolarki KRISPOL w sieci salonów KRISHOME zostały nagrodzone Złotym Godłem QI w tegorocznej XII edycji Programu Najwyższa Jakość QI w kategorii QI Services - usługi najwyższej jakości.


beztytuu_329                           qi_gold_2018_1984                           beztytuu2_326

 

-------------------------------------------

KRISPOL jest cenionym, polskim producentem bram i stolarki otworowej. Oferuje nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi. Spółka jest obecna w branży budowlanej od ponad 25 lat.Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.