II Światowy Kongres Klastrów

Polski Innowacyjny Klaster Medyczny PIKMED -

 

współorganizator II Światowego Kongresu Klastrów
oraz organizator Forum Zdrowia 3.0.

 

ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu

 


II Światowy Kongres Klastrów odbywać się będzie w terminie 31 marca-1 kwietnia 2016 r. w Dąbrowie Górniczej. Jest on wydarzeniem o randze międzynarodowej i światowej. W jednym budynku gromadzi reprezentantów klastrów czyli przedsiębiorstwa, instytucje naukowe i samorządy, władz lokalnych, regionalnych i krajowych, a także przedstawicieli organizacji międzynarodowych.
  

Hasłem przewodnim tegorocznego Kongresu jest “Potrójna helisa w realizacji międzynarodowych projektów. Budowanie gospodarki lokalnej i światowej poprzez kooperację międzysektorową” . Natomiast głównymi organizatorami są Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw, Cluster World Sp. z o.o., Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza, Komitet Rozwoju Zagłębia, POLSKA 3.0, Stowarzyszenie Podatników w Polsce, Stowarzyszenie Humaneo.

 

Szczególnie mocno zachęcamy do wzięcia udziału w Forum Zdrowia 3.0. „Zdrowie, bezpieczeństwo, innowacje”. Ze względu na dużą popularność jaką panel medyczny cieszył się w zeszłym roku, postanowiliśmy nadać mu rangę Forum i uwzględniliśmy w agendzie 3 sesje dyskusyjne i debatę oksfordzką. Zaproponowane przez nas dyskusje ekspertów będą dotyczyły obszarów zdrowia publicznego (w aspekcie praktycznego wdrażania ustawy o zdrowiu publicznym w kontekście strategii dla Polski Narodowego Programu Zdrowia i Policy Paper), zarządzania ryzykiem (w aspekcie rozwiązań proceduralno – prawnych oraz zarządzania szkodą), a także innowacyjnych technologii medycznych (Medical devices oraz E-zdrowie). Forum zakończy debata oxfordzka, której tematem będzie „Konkurencyjność rynku opieki zdrowotnej – konieczność czy oksymoron”.

 

Aby wziąć udział w II Światowym Kongresie Klastrów należy zarejestrować się na stronie: http://clusterworldcongress.com/pl/register/.

 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej: http://clusterworldcongress.com/,

pisząc na adres mailowy: biuro@pikmed.pl,

lub dzwoniąc pod numer +48 509 595 975 (Justyna Subocz - Animator Klastra).

 

Do zobaczenia w Dąbrowie Górniczej!

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
54%
46%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.