III Konferencja Zarządzania Projektami

Trzecia konferencja. Dwa dni. Jeden cel: wymiana najlepszych praktyk, doświadczeń oraz zdobywanie wiedzy. W tym roku po raz trzeci wrocławski oddział Project Management Institute organizuje konferencję Zarządzania Projektami. Tematem przewodnim konferencji są „Projekty okiem praktyka”.

 

forum_biznesu_300

 

Program konferencji został ułożony w taki sposób, aby zapewnić różnorodność tematyczną. Pierwszego dnia odbędą się prelekcje praktyków biznesu oraz doświadczonych Kierowników Projektów. Swoją wiedzą podzielą się, m.in. Maciej Bodych z Whitecom, Lyubomyr Humetskyy z SoftServe  oraz Grzegorz Szałajko. Nasza konferencja to także warsztaty, które odbędą się drugiego dnia. Dzięki zainteresowaniu profesjonalnych trenerów udało się nam przygotować warsztaty, które w sposób praktyczny umożliwią przekazywanie wiedzy i najnowszych zagadnień związanych z zarządzaniem projektami. Warsztaty zostały podzielone na 5  ścieżek.  

 

Tak było w zeszłym roku: >>>

 

Sukces pierwszej i drugiej edycji konferencji utwierdziły nas w przekonaniu, że takie spotkania są potrzebne nie tylko osobom z Dolnego Śląska, ale także gościom i uczestnikom z całej Polski- mówi Ewa Serwa. Spotkanka dają możliwość poznania osób z branży, nawiązania nowych kontaktów. To także źródło nowej wiedzy – dodaje Daria Ostrowska.

 

Konferencja odbędzie się w dniach 19-20 maja 2016 roku w Silver Tower we Wrocławiu. Skierowana jest do wszystkich miłośników zarządzania projektami, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje oraz wymienić doświadczeniami. To także wspaniała okazja do dyskusji z prelegentami oraz możliwość poznania najnowszych trendów w zarządzaniu projektami i zdobycia inspiracji do dalszych działań.

 

Więcej informacji oraz zapisy znajdują się na stronie PMI Wrocław: http://pmi.wroclaw.pl

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
55%
45%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.