Świat

Od lutego tego roku we Wrocławiu, Budapeszcie, Cieszynie, Strasburgu, Ujpeszcie i Oslo realizowany jest projekt "Aktywni i Kreatywni-Polacy w Europie". To unikatowe przedsięwzięcie ma na celu wzmacnianie więzi polonii z krajem poprzez promocję polskiej kultury i aktywności w Europie oraz zaprezentowanie polonijnych artystów i designerów w kraju.
11 oddziałów w całej Polsce, tysiące zrealizowanych projektów, własne marki towarowe i ogromny, stale poszerzany zakres dystrybuowanych produktów, to tylko krótka charakterystyka kwidzyńskiej spółki działającej w branży HVAC&R.
Jak wynika z badań przeprowadzonych przez HomeToGo.pl Rimini, Budapeszt, Ateny i Kraków to miasta, w których najbardziej opłaca się inwestować w mieszkania dla turystów.
Gold Drop istnieje na polskim rynku od 1991 r. i specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy domowych środków czystości. Dzięki dynamicznemu rozwojowi w okresie ponad 20 lat przekształciliśmy małą firmę w przedsiębiorstwo zatrudniające blisko 200 osób, które posiada sieć przedstawicielstw handlowych w Polsce oraz eksportuje swoje produkty do większości krajów Europy.
Rozmowa z Haliną Myślińską, Zastępcą Prezesa ds. Produkcji oraz Katarzyną Majerz-Maniecką, Specjalistą ds. Innowacji w Chemiczno-Farmaceutycznej Spółdzielni Pracy ESPEFA w Krakowie.
Boisz się, że przeziębienie pokrzyżuje Ci plany? Nie możesz sobie pozwolić na kolejne zwolnienie w pracy, a czujesz, że właśnie „bierze Cię” grypa? Nie czekaj, aż choroba położy Cię do łóżka, tylko od razu weź Sambucol® - ekstrakt z owoców czarnego bzu, który w walce z wirusami nie ma sobie równych.
«
1
2
3
4
5
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2018 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.