Nieruchomości

Czyli o tym, jak Uczestnicy Warsztatów WIWN® osiągają rekordowe zyski. Rozmawiamy z Wojciechem Orzechowskim - pomysłodawcą i twórcą Warsztatów WIWN.pl®
Bieżące ceny nieruchomości na rynku wtórnym w wybranych miastach Polski
O inwestycjach, życiu społecznym i prawie spółdzielczym rozmawiamy z Aleksandrem Biegaczem, Prezesem Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej w Chrzanowie.
1 stycznia 2019 r. weszło w życie prawo zmieniające użytkowanie wieczyste we własność. Prezes KRN przekonuje, że notariusze mogą sporządzać umowy sprzedaży nieruchomości bez dokumentów potwierdzających przekształcenie – informuje Rp.pl
Rekultywacja i zmiana funkcji starych kamienic, pałaców czy kompleksów pofabrycznych coraz częściej ląduje w orbicie zainteresowań biznesu.
W pierwszym półroczu br. rynek nieruchomości komercyjnych odnotował najwyższą wartość transakcji inwestycyjnych w historii, ponad dwukrotnie wyższą niż przed rokiem
Czym jest i w jakim celu utworzony został Krajowy Zasób Nieruchomości? Jakie nieruchomości mogą zostać zakwalifikowane do Zasobu?
Co decyduje o „luksusowym” charakterze nieruchomości nadmorskich? Jak rozumieć ten termin? Gdzie szukać luksusowych nadmorskich nieruchomości – zarówno z myślą o wypoczynku jak i podjęciu inwestycji?
W branży nieruchomości panuje powszechne przekonanie, że to kobiety ostatecznie decydują o zakupie. Jak jest w rzeczywistości? Sieć biur nieruchomości Metrohouse wraz z serwisem RynekPierwotny.pl przeprowadziły na ten temat badania.
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.