Polska

Z najnowszych badań wynika, iż mimo spowolnienia gospodarczego w Polsce, małe i średnie przedsiębiorstwa pozytywnie oceniają swoją sytuację finansową. Co więcej, w ciągu najbliższych miesięcy prognozują jej dalszą poprawę. Zmalały natomiast kwoty finansowania zewnętrznego, jednak firmy widzą nadal szansę na pozyskanie środków z dotacji UE.
Toruńskie TBS Sp. z o. o. funkcjonuje od 1997 r. Zgodnie z aktem założycielskim, przedmiotem działania Spółki jest budowanie domów mieszkalnych i ich eksploatacja na zasadach najmu.
Czym zajmuje się PIMOT? Jakie są perspektywy polskich instytutów badawczych? Rozmowa z dr inż. Andrzejem Muszyńskim, prof. PIMOT, Dyrektorem Przemysłowego Instytutu Motoryzacji.
Narodowy Bank Polski zamierza wprowadzić nową monetę do obiegu. Będzie na niej widniał wizerunek Mikołaja Kopernika.
Podczas tegorocznego Made Expo w Mediolanie uznany, polski producent drzwi Entra rozpoczął obchody 30-lecia swojej działalności.
O "przeterminowanych" wierzytelnościach rozmawiamy z ekspertem - adwokatem Wojciechem Powroźnikiem z Kancelarii Prawnej Powroźnik i Wspólnicy Sp. k.
O kondycji polskiej innowacyjności oraz jej wizerunku rozmawiamy z Wojciechem Kółeczko, Prezesem Zarządu Inventor Sp. z o.o.
Na terenie Mszczonowa (woj. mazowieckie) powstanie nowoczesny kompleks rozrywkowy Park of Poland. Będzie on zajmował powierzchnię 400 ha.
Rozmowa z dr n. med. Elżbietą Puacz – Prezes Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych
Agram S.A., polski producent mrożonek warzywnych i owocowych z Lublina przygotował szereg nowości w zakresie produktów i opakowań.
1
2
3
4
5
6
7
»
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2017 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.