Turystyka

Tarnowskie Termy Sp. z o o uczestniczyły w kolejnej edycji programu Turystyczny Produkt Roku 2018, organizowanego przez redakcję Forum Biznesu. Podczas Kongresu Turystyki Polskiej w Świdnicy, Pani Anita Stellmaszyk - Prezes Zarządu, odebrała nagrodę.
Atrakcyjność i popularność ziemi kłodzkiej wśród turystów znajduje odzwierciedlenie w badaniach GUS (2017), mierzących atrakcyjność turystyczną WAT poszczególnych powiatów w Polsce. Uplasowały one powiat kłodzki na 8 pozycji w zestawieniu powiatów w Polsce oraz na 1 pozycji wśród powiatów Dolnego Śląska.
Rozmowa z dr. Mirosławem Angielczykiem, właścicielem przedsiębiorstwa zielarskiego „Dary Natury” oraz firmy agroturystycznej „Ziołowy Zakątek” i Podlaskiego Ziołowego Ogrodu Botanicznego – jedynego prywatnego ogrodu botanicznego w Polsce.
Kongres Turystyki Polskiej 2016
W tegorocznych wyjazdowych planach, które posiada już ponad połowa rodaków (52 proc.) – 82 proc. ma wpisany w kalendarz dłuższy wyjazd wakacyjny, a jedna trzecia – majówkę. Większość jednak pozostanie w domu, bo choć lubimy podróżować, to niestety nie mamy na to wystarczająco dużo pieniędzy - wynika z badania BIK i BIG InfoMonitor.
Będzin to nie tylko miasto o wyjątkowych walorach historycznych i turystycznych, ale także wymarzone miejsce do spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Z drugiej strony historia Będzina od dziesięcioleci nierozerwalnie łączy się z gospodarką i przemysłem.
Blisko trzy tysiące za osobę za jedną noc w hotelu? Czemu nie, jeśli ktoś zechce zapłacić. Rzecz w tym, że mowa nie o Dubaju, a o Zakopanem w sylwestra. Górale testują wytrzymałość turystów, a ci płacą. Z każdym dniem coraz więcej, bo na ostatnią chwilę wolnych miejsc w górach jak na lekarstwo – wynika z raportu portalu Noclegi.pl.
Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie od dwóch sezonów nie przypomina już miejsca, które wielu Polaków, a zwłaszcza mieszkańców Śląska, pamięta z dzieciństwa. Chorzowski park rozrywki zmienił się nie do poznania, a nowości, które oferuje swoim gościom są doceniane przez branżę i, co najważniejsze, ...
Nadchodzące miesiące to czas urlopów, także tych spędzanych za granicą. Zaczynamy planować wyjazd i mamy wątpliwości, czy zabrać ze sobą gotówkę, czy kartę płatniczą? Która z metod płatności jest bezpieczniejsza? Na te pytania odpowiadają eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF) i radzą, jak najlepiej zadbać o nasze finanse na wakacjach.
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.