Zarządzanie

Audyt w SM Mlekovita
LGBS Polska jest znaną na rynku, stabilną finansowo, stale rozwijającą się i powiększającą swój zespół firmą. Działalność spółki bazuje na wytwarzaniu oprogramowania w technologiach Microsoft. W chwili obecnej, dołączone zostały kolejne technologie, usługi i produkty.
Nowa Papiernia, powstająca w rewitalizowanej części Przedmieścia Oławskiego we Wrocławiu, to nie tylko osiedle loftowe, ale kompleks mieszkalny skrojony na miarę XXI wieku.
Starostwo Powiatowe w Świdnicy kładzie ogromny nacisk na podniesienie jakości swoich usług świadczonych dla osób niepełnosprawnych.
Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego został nagrodzony w programie Najwyższa Jakość Quality International za realizację kompleksowej obsługi klientów za pośrednictwem Biura Obsługi Interesanta (BOI).
Skuteczne szkolenia podnoszą zakres kompetencji pracowników, a co za tym idzie, wpływają na wzrost wartości i konkurencyjności przedsiębiorstw. To, że warto się szkolić i korzystać z usług wyspecjalizowanych firm doradczych, jest oczywiste. Ważne, żeby w gronie tego typu usługodawców umiejętnie wybrać tę najbardziej wartościową ofertę, gwarantującą właściwy kierunek dalszego rozwoju firmy.
Dziś niemal każde miasto w Polsce zarządzane jest zgodnie z przyjętą strategią rozwoju oraz opracowanym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Rodzi się pytanie: jakie czynniki świadczą o dynamice rozwoju miasta?
Nieustanny rozwój technologii informatycznych niesie zmiany w zakresie zarządzania pracą i przetwarzania danych. Transformacja cyfrowa obejmuje już wszystkie branże, a proces cały czas przyspiesza. Koniecznością staje się wdrażanie nowoczesnych i funkcjonalnych systemów informacyjnych.
Misją Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kłodzku jest wspieranie osób i rodzin znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych oraz pomoc osobom, których funkcjonowanie dotknięte jest niepełnosprawnością lub podeszłym wiekiem.
Nowe Skalmierzyce mimo swych niewielkich rozmiarów jest prężnym ośrodkiem przemysłowym, dającym zatrudnienie dla całego regionu. To także samorząd stawiający na oświatę, bezpieczeństwo, nowoczesność, komfort życia.
LOTON® - Firma Kosmetyczna, której celem jest dawanie satysfakcji wszystkim łączącym nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału. Dotąd tworzyliśmy je omijając gdzie to możliwe surowce syntetyczne i tak będziemy postępować nadal. Tak widzimy dobro naszych klientów, naszego środowiska i nas wszystkich.
Ponad 15 lat działania jako lider w branży e-commerce, 2 miliardy złotych rocznie łącznej wartości sprzedaży towarów przez sklepy IAI-Shop.com, wśród których jest 2500 sklepów o ugruntowanej marce na całym świecie. Poznajcie IAI S.A. - laureata nagrody Dobra Marka 2014.
OSM w Skierniewicach łączy 60-letnią tradycję z nowoczesnymi technologiami wytwarzania i wysoką jakością oferowanych produktów, które już dwukrotnie zdobyły uznanie Kapituły Ogólnopolskiego Programu Najwyższa Jakość QI. W tym roku skierniewicka spółdzielnia walczy będzie o Perłę Jakości QI 2013.
«
1
2
3
4
5
6
7
8
»
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2017 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.