Zarządzanie

Starostwo Powiatowe w Świdnicy kładzie ogromny nacisk na podniesienie jakości swoich usług świadczonych dla osób niepełnosprawnych.
Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego został nagrodzony w programie Najwyższa Jakość Quality International za realizację kompleksowej obsługi klientów za pośrednictwem Biura Obsługi Interesanta (BOI).
Skuteczne szkolenia podnoszą zakres kompetencji pracowników, a co za tym idzie, wpływają na wzrost wartości i konkurencyjności przedsiębiorstw. To, że warto się szkolić i korzystać z usług wyspecjalizowanych firm doradczych, jest oczywiste. Ważne, żeby w gronie tego typu usługodawców umiejętnie wybrać tę najbardziej wartościową ofertę, gwarantującą właściwy kierunek dalszego rozwoju firmy.
Dziś niemal każde miasto w Polsce zarządzane jest zgodnie z przyjętą strategią rozwoju oraz opracowanym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Rodzi się pytanie: jakie czynniki świadczą o dynamice rozwoju miasta?
Misją Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kłodzku jest wspieranie osób i rodzin znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych oraz pomoc osobom, których funkcjonowanie dotknięte jest niepełnosprawnością lub podeszłym wiekiem.
LOTON® - Firma Kosmetyczna, której celem jest dawanie satysfakcji wszystkim łączącym nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału. Dotąd tworzyliśmy je omijając gdzie to możliwe surowce syntetyczne i tak będziemy postępować nadal. Tak widzimy dobro naszych klientów, naszego środowiska i nas wszystkich.
Nowe Skalmierzyce mimo swych niewielkich rozmiarów jest prężnym ośrodkiem przemysłowym, dającym zatrudnienie dla całego regionu. To także samorząd stawiający na oświatę, bezpieczeństwo, nowoczesność, komfort życia.
OSM w Skierniewicach łączy 60-letnią tradycję z nowoczesnymi technologiami wytwarzania i wysoką jakością oferowanych produktów, które już dwukrotnie zdobyły uznanie Kapituły Ogólnopolskiego Programu Najwyższa Jakość QI. W tym roku skierniewicka spółdzielnia walczy będzie o Perłę Jakości QI 2013.
Ponad 15 lat działania jako lider w branży e-commerce, 2 miliardy złotych rocznie łącznej wartości sprzedaży towarów przez sklepy IAI-Shop.com, wśród których jest 2500 sklepów o ugruntowanej marce na całym świecie. Poznajcie IAI S.A. - laureata nagrody Dobra Marka 2014.
Urząd Miasta Świdnicy był już dwukrotnie wysoko oceniany w Programie Najwyższa Jakość Quality International, zdobywając godła QI za jakość obsługi swoich klientów, niwelowanie barier administracyjnych czy inwestycje własne gminy. W tym roku Świdnica poddaje pod ocenę Kapituły konkursu wypracowane formy wspierania przedsiębiorczości i najwyższą jakość obsługi inwestora, dzięki czemu ma duże szanse na zdobycie wyróżnienia specjalnego – Perłę QI 2014.
Sephora to największa sieć perfumerii na świecie, z ponad 1800 salonami znajdującymi się w 31 krajach, część globalnego koncernu Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH) działającego w sektorze dóbr luksusowych. Należą do niego takie marki jak Givenchy, Guerlain, Christian Dior, Fendi, Marc Jacobs czy Tag Heuer. To także perfumeria, która na początku lat 70-tych zrewolucjonizowała podejście do sprzedaży kosmetyków – dzięki wyjątkowej aranżacji wnętrz pozwoliła konsumentom na nieograniczony dostęp do produktów, swobodne testowanie, próbowanie i odkrywanie.
W celu zwiększenia roli podmiotów prywatnych w aktywizowaniu osób pozostających bez pracy, Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu kontynuuje współpracę z prywatnymi agencjami pośrednictwa pracy.
Rozmowa z Marią Kowalik, Prezesem Zarządu Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem” w Zawierciu.
Nieustanny rozwój technologii informatycznych niesie zmiany w zakresie zarządzania pracą i przetwarzania danych. Transformacja cyfrowa obejmuje już wszystkie branże, a proces cały czas przyspiesza. Koniecznością staje się wdrażanie nowoczesnych i funkcjonalnych systemów informacyjnych.
Na rynku przeważa opinia, że outsourcing jest korzystnym rozwiązaniem, które pomaga skupić się na głównej działalności. Przekazanie części procesów na zewnątrz również pozwala rozwiązać wiele wewnętrznych problemów, z którymi borykają się zarządzający. Ale czy tak naprawdę z outsourcingu może korzystać każda firma? Kiedy warto się na niego zdecydować?
«
1
2
3
4
5
6
7
»
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2018 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.