Zarządzanie

Audyt w SM Mlekovita
Nieustanny rozwój technologii informatycznych niesie zmiany w zakresie zarządzania pracą i przetwarzania danych. Transformacja cyfrowa obejmuje już wszystkie branże, a proces cały czas przyspiesza. Koniecznością staje się wdrażanie nowoczesnych i funkcjonalnych systemów informacyjnych.
LGBS Polska jest znaną na rynku, stabilną finansowo, stale rozwijającą się i powiększającą swój zespół firmą. Działalność spółki bazuje na wytwarzaniu oprogramowania w technologiach Microsoft. W chwili obecnej, dołączone zostały kolejne technologie, usługi i produkty.
Starostwo Powiatowe w Świdnicy kładzie ogromny nacisk na podniesienie jakości swoich usług świadczonych dla osób niepełnosprawnych.
Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego został nagrodzony w programie Najwyższa Jakość Quality International za realizację kompleksowej obsługi klientów za pośrednictwem Biura Obsługi Interesanta (BOI).
Skuteczne szkolenia podnoszą zakres kompetencji pracowników, a co za tym idzie, wpływają na wzrost wartości i konkurencyjności przedsiębiorstw. To, że warto się szkolić i korzystać z usług wyspecjalizowanych firm doradczych, jest oczywiste. Ważne, żeby w gronie tego typu usługodawców umiejętnie wybrać tę najbardziej wartościową ofertę, gwarantującą właściwy kierunek dalszego rozwoju firmy.
Nowa Papiernia, powstająca w rewitalizowanej części Przedmieścia Oławskiego we Wrocławiu, to nie tylko osiedle loftowe, ale kompleks mieszkalny skrojony na miarę XXI wieku.
Dziś niemal każde miasto w Polsce zarządzane jest zgodnie z przyjętą strategią rozwoju oraz opracowanym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Rodzi się pytanie: jakie czynniki świadczą o dynamice rozwoju miasta?
Misją Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kłodzku jest wspieranie osób i rodzin znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych oraz pomoc osobom, których funkcjonowanie dotknięte jest niepełnosprawnością lub podeszłym wiekiem.
LOTON® - Firma Kosmetyczna, której celem jest dawanie satysfakcji wszystkim łączącym nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału. Dotąd tworzyliśmy je omijając gdzie to możliwe surowce syntetyczne i tak będziemy postępować nadal. Tak widzimy dobro naszych klientów, naszego środowiska i nas wszystkich.
Nowe Skalmierzyce mimo swych niewielkich rozmiarów jest prężnym ośrodkiem przemysłowym, dającym zatrudnienie dla całego regionu. To także samorząd stawiający na oświatę, bezpieczeństwo, nowoczesność, komfort życia.
OSM w Skierniewicach łączy 60-letnią tradycję z nowoczesnymi technologiami wytwarzania i wysoką jakością oferowanych produktów, które już dwukrotnie zdobyły uznanie Kapituły Ogólnopolskiego Programu Najwyższa Jakość QI. W tym roku skierniewicka spółdzielnia walczy będzie o Perłę Jakości QI 2013.
Ponad 15 lat działania jako lider w branży e-commerce, 2 miliardy złotych rocznie łącznej wartości sprzedaży towarów przez sklepy IAI-Shop.com, wśród których jest 2500 sklepów o ugruntowanej marce na całym świecie. Poznajcie IAI S.A. - laureata nagrody Dobra Marka 2014.
«
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
»
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2017 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.