medycyna

Samokontrola zdrowia to globalny trend, który powstał w odpowiedzi na wzrost świadomości społeczeństwa o konieczności podejmowania działań prewencyjnych, głównie badań profilaktycznych.
HELIMED powstał w 1998 roku, kiedy uruchomiono pierwszą prywatną pracownię tomografii komputerowej (TK) na Śląsku i jedną z pierwszych w Polsce. Pracownia była zlokalizowana w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Katowicach. W kolejnych latach HELIMED bardzo dynamicznie się rozwijał otwierając nowe pracownie i centra diagnostyczne w kolejnych lokalizacjach.
Rozmowa z Pawłem Czerwińskim, Prezesem Zarządu Gyncentrum Clinic
Lider na rynku medycznym w Polsce ponownie nagrodzony w programie Najwyższa Jakość Quality International. Podczas uroczystej gali we wrześniu w Warszawie Grupa Scanmed otrzyma Perłę Jakości za kompleksowe usługi leczenia szpitalnego w zakresie neurochirurgii i rehabilitacji neurologicznej.
Rozmowa z dr n. med. Anną Bednarską-Czerwińską, ginekologiem i położnikiem, endokrynologiem z Kliniki Gyncentrum w Katowicach.
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej, na tle innych placówek medycznych w kraju, wyróżnia indywidualne podejście do pacjenta, wyspecjalizowany personel oraz najnowocześniejszy sprzęt medyczny. To jeden z najważniejszych ośrodków diagnostyczno-zabiegowych woj. lubelskiego. Rocznie przyjmuje prawie 400 tys. pacjentów z Lubelszczyzny i Mazowsza.
Wysoka jakość usług oraz kompetencje zespołu są najważniejsze dla pacjentów i lekarzy zlecających badanie diagnostyczne. „Tylko usługi medyczne na najwyższym poziomie służą dobru pacjenta” – to sedno misji, którą kieruje się HELIMED Diagnostic Imaging.
Vitalabo Laboratoria Medyczne konsekwentnie rozszerzają swoją ofertę i obszar działania. Jaka jest recepta na sukces w branży?
1
2
»
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2018 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.