wydarzenia

29 września 2016 r., Warszawa, Hotel Marriott
Marka Janome, jako pierwsza w Polsce, zdobyła prestiżowy tytuł „DOBRA MARKA 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyny do szycia. To już ósma edycja plebiscytu, w którym kapituła wybiera najlepsze firmy w swoich branżach.
Warszawa, Stadion Narodowy
LOGISTYKA JAKO MOTOR ROZWOJU EKONOMICZNEGO
Gdzie przetwarzać firmowe dane?
Afryka zdobyta pod patronatem ForumBiznesu.pl
Dnia 9 czerwca 2015 roku w hotelu Sofitel Victoria, przy ul. Królewskiej 11, w Warszawie odbędzie się konferencja z okazji Swiss Innovation Day.
Nowo otwarty trzygwiazdkowy Focus Hotel Katowice Chorzów, zaczął już przyjmować pierwszych gości. Jest to już piąty hotel polskiej sieci Focus Hotels, który działa na rynku.
Minibrowar MajEr w Hotelu SilVia Gold w Gliwicach w zaprasza w sobotę 30 listopada na magiczną Zabawę Andrzejkową w stylu Rock’n’Rolla
Relacja z konferencji prasowej Franke Polska We wtorek 24 września 2013 w warszawskim Hotelu Bristol odbyła się konferencja prasowa zorganizowana wspólnie przez Franke Polska i Polsko-Szwajcarską Izbę Gospodarczą na temat „20 lat szwajcarskich standardów na polskim rynku”
W serwisie MillionYou.Com wystartowała kampania firmy Young Digital Planet angażująca uczniów i nauczycieli wokół pytania o kształt szkoły przyszłości - Kamera Akcja! Nowoczesna Edukacja!, której celem jest pobudzenie dyskusji o nowoczesnej edukacji.
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2018 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.