Nowy biedronkowy czas pracy

Biedronka wydłuży otwarcie sklepów ze względu na wejście w życie ustawy o zakazie handlu w niedziele, podał właściciel sieci - Jeronimo Martins Polska.

 

Wydłużenie nastąpi w każdy piątek i sobotę o godzinę, dzięki czemu będą one czynne przynajmniej do godz. 22:00, w niektórych lokalizacjach do 23:00. Zmiany zostaną wprowadzone w bieżącym tygodniu – informuje Forsal.pl.

 

Spółka podała, że wydłużenie godzin funkcjonowania sklepów pociąga za sobą zatrudnienie dodatkowego personelu. "W piątki i soboty w sklepach należących do sieci będzie pracowało 5 tysięcy osób więcej niż podczas dotychczasowych weekendów" - czytamy dalej w komunikacie.  Biedronka planuje również otwarcie wszystkich kas w sklepach w godzinach szczytu w piątki i soboty. "Ich zakres godzinowy może się różnić w zależności od lokalizacji, jednak gwarancja wszystkich otwartych kas obejmie 5 godzin w każdym z tych dni" - podkreślono.  Planowana jest także większa liczba promocji w ciągu tygodnia tak, by ruch klientów rozłożył się bardziej równomiernie na poszczególne dni, podano także. 

 

Sieć zapowiedziała również, że zwiększy częstotliwość dostaw do sklepów w okresie weekendowym celem zapewnienia pełnej dostępności produktów świeżych oraz promocyjnych – czytamy dalej w informacji. Wszystkie powyższe zmiany sieć planuje wdrożyć w bieżącym tygodniu – podaje Forsal.pl. Biedronka to największa sieć detaliczna w Polsce. Na koniec 2017 roku sieć Biedronka liczyła 2 823 sklepów, tj. o 101 więcej niż rok wcześniej. Powierzchnia sklepów wzrosła do 1,86 mln m2 z 1,77 mln m2 na koniec 2016 r. – czytamy w podsumowaniu. (jmk)

 

Źródło i czytaj więcej: Forsal.pl

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2018 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.