Program Emp@tia planowo nieczynny

Od 27 czerwca do 1 lipca 2018 roku świadczeniobiorcy nie będą mogli złożyć wniosku o świadczenie "Rodzina 500+" za pomocą bankowości internetowej oraz portalu PUE ZUS. Utrudnienia będą spowodowane pracami po stronie rządowego systemu Emp@tia – informuje Bankier.pl.

 

Zakład Ubezpieczeń Społecznych podał, że od 27 czerwca (od godz. 0:00) do 1 lipca (planowo do 2:00) z powodu prowadzonych prac serwisowych nie będzie można złożyć wniosków o świadczenie wychowawcze z programu "Rodzina 500+" przez Platformę Usług Elektronicznych. Podobne komunikaty pojawiły się na stronach banków – czytamy w informacji. 

 

"Od wtorku 26 czerwca br. w godzinach wieczornych do soboty 30 czerwca br.  nie będzie możliwe wypełnienia wniosku Rodzina 500+ poprzez serwis internetowy Banku" – podał PKO BP.  Natomiast ING Bank Śląski przekazał klientom, że od 27 czerwca do 1 lipca wniosek w programie Rodzina 500+ będzie niedostępny. Niedostępność tej funkcji związana jest z pracami po stronie rządowego systemu Emp@tia.

 

W czasie niedostępności wniosków w bankowości internetowej oraz na portalu PUE ZUS świadczeniobiorcy będą mogli złożyć wniosek w formie papierowej w odpowiednim urzędzie lub ośrodku pomocy społecznej – podaje Bankier.pl  (jmk)

 

Źródło i czytaj więcej: Bankier.pl Oceń artykuł:
zobacz ranking »
49%
51%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2018 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.