Częściowa rezygnacja z telegramu

Rozwój nowych technologii doprowadził do końca pewnej epoki. Znika jedna z najstarszych usług pocztowych. Poczta Polska od 1 października rezygnuje z telegramu – podaje Wp.pl.

 

Telegram zniknie, ale nie do końca. Nie będą mogli go wysyłać klienci indywidualni. Dla biznesowych usługa nadal będzie aktywna. Zmiany wejdą w życie 1 października 2018 roku. Decyzja już zapadła.

 

„Od 01.10.2018 r. usługa telegram pocztowy zostaje wycofana dla klientów indywidualnych. Usługa będzie dostępna wyłącznie dla klientów biznesowych.”– informuje Poczta Polska.

 

Od 01.10.2018 r. usługa telegram pocztowy zostaje wycofana dla klientów indywidualnych. Usługa będzie dostępna wyłącznie dla klientów biznesowych, którzy współpracują z PP na podstawie pisemnych umów zawartych na czas określony lub nieokreślony, do czasu ich wygaśnięcia albo rozwiązania – czytamy w informacji.  (jmk)

 

Źródło i czytaj więcej: Wp.pl

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
52%
48%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.