Akcyza na energię elektryczną niższa

Prezydent RP podpisał nowelę - informuje portal radiozet.pl - m.in. obniżającą akcyzę na energię elektryczną - przekazał rzecznik prezydenta .

 

Rzecznik prezydenta poinformował o podpisaniu przez prezydenta ustawy w porannym, niedzielnym programie w Polsat News.

 

Nowela m.in. obniżająca akcyzę na energię elektryczną, opłatę przejściową oraz ustalająca ceny energii na poziomie z 30 czerwca 2018 r. Sejm uchwalił w piątek, a Senat poparł ją bez poprawek w nocy z piątku na sobotę – czytamy w informacji.

 

- Prezydent wielokrotnie podkreślał, że każda ustawa, która jest ustawą prospołeczną, która służy Polakom, będzie przez niego podpisana. I tak też jest w tej sytuacji. Pan prezydent podpisał ustawę, o której tutaj napisano.(...) Jak możemy domniemywać, będzie ona w poniedziałek ogłoszona w Dzienniku Ustaw. I wchodzi od 1 stycznia 2019 w życie.

 

My się cieszymy, że tym ważnym problemem rząd się zajął - powiedział portalowi w podsumowaniu rzecznik w Polsat News.   (jmk)

  

 

Źródło i czytaj więcej: Radiozet.pl

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
52%
48%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.