KAS zatrudnił kapelanów

Do pracy w skarbówce wskazuje ich biskup, ale zatrudnia ich Krajowa Administracja Skarbowa. Kapelanów jest aż dziewięciu, ale w izbie trudno ich spotkać. Ich pensje zaczynają cię od 4 tys. zł brutto – podał portal Wyborcza.pl.

 

Na etacie w KAS jest kapelanów zatrudnionych aż 9, choć ich funkcja dziwi nawet wysokich urzędników Skarbówki. – Tak naprawdę kapelan jest nam zupełnie niepotrzebny – powiedziała „Gazecie Wyborczej”  rozmówczyni z jednej z izb administracji skarbowej.

 

Jak wyjaśniła  portalowi, właściwie w izbie kapelan się nie pojawia, nie wpisuje się na liście obecności przychodząc do pracy, bo fizycznie się nie pojawia. 


- Od czasu do czasu wysyła jakieś maile. Ostatnio widziałam go na Wigilii. Mamy kapelana, a jakbyśmy go nie mieli – stwierdziła urzędniczka w informacji.

- Może on ma bardzo ważne czynności operacyjne w terenie? Mamy duże województwo, dużo urzędów - powiedziała dalej. (jmk)

 

Źródło i czytaj więcej: Wyborcza.pl

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
45%
55%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.