Mikołajkowe prezenty od Wydawnictwa Foksal

Kuhlmann Torben - Armstrong. Niezwykła mysia wyprawa na księżyc

 

armstrong-niezwykla-mysia-wyprawa-na-ksiezyc-b-iext44574407_500Kolejny tom przygód latającej myszy. Tym razem mała mysz sięga gwiazd, a inspiracją jest postać Neila Armstronga.

 
______________________________________________________________________________________________________________


Eliza Piotrowska - Święta Tupcia Chrupcia

 

tupcio-chrupcio-swieta-tupcia-chrupcia-b-iext43264840_500Święta w doskonałym towarzystwie – Tupcia Chrupcia!    

Zbliża się Boże Narodzenie! Czekając na Świętego Mikołaja, Tupcio musi być lepszy i grzeczniejszy! Bo inaczej... dostanie tylko rózgę! Tupcio Chrupcio, podobnie jak inne dzieci, nie zawsze zachowuje się idealnie. Jego mama wie, że Boże Narodzenie to dobry moment, aby pomóc mu stać się lepszym. Jak to robi?


______________________________________________________________________________________________________________


Świąteczny kuferek zabaw/Kuferek bajek

 

swiateczny-kuferek-zabaw-b-iext44577769_582 kuferek-bajek-b-iext44638501_582W środku każdego kuferka znajdziecie 4 książeczki z naklejkami.

Poznajcie mądre i wzruszające historie: Pinokia, Czerwonego Kapturka, Kopciuszka, Królewny Śnieżki i bawcie się kolorowymi naklejkami. W drugim kuferku czekają na was cztery książeczki z naklejkami, pełne kolorowanek i łamigłówek, które umilą czas oczekiwania na Święta.______________________________________________________________________________________________________________


Zbuduj smoka

 

zbuduj-smoka-b-iext44638281_500Wszystkie tajemnice smoków w jednej książce. Odkryj tajemniczy świat smoków i zbuduj własny model tego mitycznego stworzenia. Czym jest smok i ile rodzajów smoków znamy? Czy wszystkie smoki zieją ogniem? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi właśnie w tej książce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2017 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.