Donald Trump - Człowiek sukcesu

Cała prawda o najważniejszym człowieku na świecie.

 

donald_trump-dodr._2016.11-okl-front_-_kopia_556Michael D’Antonio w wielkim stylu i z niezwykłą wnikliwością prezentuje życiorys Donalda Trumpa: od pierwszych biznesowych projektów, poprzez burzliwe życie miłosne, aż po wybory polityczne i udział w zwycięskim wyścigu po fotel prezydenta USA.  

Zaplanowaliśmy siedem spotkań z Donaldem Trumpem. Po pięciu niewygodnych rozmowach Trump zrywa współpracę. Później jeden z prawników Trumpa próbuje wstrzymać publikację, lub chociaż otrzymać tekst do wglądu. Wraz z wydawnictwem nie ugięliśmy się. Mam zobowiązania wobec czytelników i wobec prawdy  – mówi DAntonio.

Biografia opisuje triumfy i porażki Donalda Trumpa oraz związane z nim skandale. Zdradza źródła majątku rodziny Trumpów, historię kariery, metody, które pozwoliły mu zarobić miliardy dolarów, kulisy teleturnieju The Apprentice i ciągle rosnącej sławy.   dantonio_michael-fot._toni_raiten-dantonio_504 Michael DAntonio - Dziennikarz, autor dobrze przyjętych przez krytykę książek dokumentalnych i scenarzysta filmowy. Uhonorowany  licznymi nagrodami za twórczość, w tym Nagrodą Pulitzera (wraz z zespołem reporterów dziennika „Newsday” w 1984 r.). Autor m. in. biografii Miltona S. Hersheya i sir Thomasa Liptona. Mieszka na Long Island z żoną Toni Raiten-D’Antonio, cenioną psychoterapeutką. W trakcie ostatniej kampanii prezydenckiej w USA wielokrotnie wypowiadał się w światowych mediach  na temat Donalda Trumpa jako jego biograf i ekspert.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
52%
48%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2017 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.