Intymne życie zwierząt - pierwsza taka książka!

Mijają wieki, a my wciąż uważamy, że faceci są z Marsa, a kobiety z Wenus. Oni i one nie są w stanie zrozumieć się nawzajem. Choć ludzie latają w kosmos, a każdy rok przynosi kolejne niezwykłe odkrycia, to nasza wiedza o związkach jest taka sama, jak  wieki temu. Poznawanie partnerów, randkowanie i związki to wciąż wyzwanie dla każdego z nas. O co w tym wszystkim chodzi?

 

bondar_dziki_seks_744Zapomnijcie o wszystkim, czego dowiedzieliście się z Seksu w wielkim mieście. Wraz z biolożką dr Carin  Bondar – gwiazdą TED, YouTube i Discovery Channel – wypływamy na naprawdę głębokie wody. Z jej niezwykłej książki Dziki seks dowiecie się wszystkiego o związkach i seksie w królestwie zwierząt.

Ale dzięki przyjrzeniu się, jak wygląda natura, dowiecie się tak naprawdę, czemu służy randkowanie i seks w świecie ludzi. Bo to, co dzieje się w królestwie zwierząt, dotyczy również nas samych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2017 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.