Poradnik szczęśliwej matki! Złe matki są najlepsze!

Dzięki tej książce każda kobieta będzie wiedzieć, jak przetrwać pierwszy rok z dzieckiem.

 

zle-matki-sa-najlepsze-poradnik-szczesliwej-mamy-b-iext48321141_500Matylda Kozakiewicz mierzy się z wizerunkiem idealnej matki, pokazując, że bycie tą NIEIDEALNĄ jest najlepszym z możliwych rozwiązań. Książka jest również odtrutką dla wszystkich „matek wariatek”, które w całym tym biologiczno-parentingowym szaleństwie, zapomniały o zdrowym rozsądku.

Wiesz dobrze,że nawet gdybyś nie wiadomo jak się starała, i tak zawsze ktoś uzna cię za złą matkę. Może czas to zaakceptować i dołączyć do grona Złych Matek, które odkryły, że macierzyństwo tak naprawdę jest całkiem... proste.

Poznaj historię kobiety, która odkryła sposób na szczęśliwe, instynktowne macierzyństwo. Dzięki tej książce dowiesz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o przetrwaniu pierwszego roku z dzieckiem. Oraz odkryjesz, na czym polega sekret matek, które nawet po urodzeniu dziecka potrafią bez wyrzutów sumienia myśleć o sobie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
47%
53%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2017 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.