Jennifer E. Smith - Odległość między Tobą a mną

Odległość między dwojgiem ludzi liczy się w emocjach, a nie w kilometrach.

 

odleglosc_miedzy_toba_a_mna-okl-3d-s_606Owen mieszka w suterenie. Lucy na dwudziestym trzecim piętrze. Dzieli ich przepaść. Ale kiedy podczas fali upałów w Nowym Jorku wyłączają prąd, ci dwoje spotykają się w windzie, która utyka pomiędzy piętrami. Oczekując na pomoc, zaczynają ze sobą rozmawiać…

Ten krótki spędzony wspólnie czas pozostawia w nich ślad. Los rzuca ich do Edynburga i San Francisco, do Pragi i do Portland, ale oni nie potrafią o sobie zapomnieć. Swą pierwszą miłość powierzają wędrującym po świecie kartkom pocztowym. Choć podróżują osobno, przekonują się, że czasem  to osoba, a nie miejsce sprawia, że zarzucamy gdzieś kotwicę.

Jennifer E. Smith jest autorką siedmiu powieści dla młodzieży, w tym bestsellerowego „Serce  w chmurach”. Jej książki zostały przetłumaczone na trzydzieści trzy języki. Uzyskała tytuł magistra kreatywnego pisania na szkockim uniwersytecie St. Andrews. Obecnie mieszka i pracuje w Nowym Jorku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
56%
44%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2017 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.