Najzabawniejsza książka dla dzieci tego roku

Absurdalny humor sytuacyjny, mnóstwo gagów miesza się z ekscytującą fabułą i wyrazistością całości.

 

smith_nie_ze_mna_takie_tere-fere_3d_500pcx_500



To książka mówiąca językiem współczesnych dzieci, świetna dla fanów Koszmarnego Karolka oraz „Dziennika Cwaniaczka".

Moje życie zawsze było super – miałem najlepszego kumpla Bączka i należałem do fajnych dzieciaków. Ale… odkąd w szkole pojawił się Darek Darenowski ze swoją paskudną krokodylą gębą, nie daje mi żyć.

Darenowski wiecznie siorbie oranżadę z puszki, beka mi do ucha, a potem wykonuje swój nieznośny taniec i przezywa mnie na melodię „Sto lat, sto lat”, co oczywiście nie wychodzi, bo sylaby się nie zgadzają. Ale spokojnie – żaden cwaniaczek mi nie podskoczy!

Jim Smith jest najbardziej fajowym pisarzem na świecie, fajowym do potęgi dziesiątej, a dzieci go uwielbiają! Ukończył z wyróżnieniem uczelnię artystyczną i zajął się kreowaniem marki uroczej sieci kawiarni. Projektuje również pocztówki i podarunki pod pseudonimem Waldo Pancake, co po polsku brzmi Waldemar Naleśnik.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2017 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.