Claudia Grey - Milion światów z tobą

Losy całego multiwszechświata spoczywają w rękach Marguerite. Dziewczyna, przenosząc się do świata równoległego, trafia w samo centrum przerażającego spisku.

 

milion_452_01Z każdą kolejną podróżą coraz lepiej poznaje cel i metody działania Triadu i dochodzi do wniosku, że tylko ona jest w stanie uratować życie milionów ludzi.

Paul Markov, bez względu na okoliczności, zawsze starał się chronić i wspierać Marguerite. Triad doprowadził jednak do rozszczepienia duszy Paula na cztery części, które zostały rozsypane w różnych wymiarach. Marguerite udało się je odnaleźć i połączyć, lecz w duszy chłopaka pozostała niezatarta blizna.

Teraz Marguerite sama musi pokonać Triad, uratować równoległe wszechświaty i przywrócić Paulowi wiarę w siebie. Aby tego dokonać, podejmuje niewyobrażalne ryzyko…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
54%
46%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2018 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.