Jak walczyć z syndromem wypalenia i nauczyć się zarządzania czasem?

Frank H. Berndt - 30 min Burn-out. Syndrom wypalenia

 

30minut_burn-out_przod_high_585Wyeksploatowany, umysłowo wyjałowiony, wypalony – każdego roku tysiące ludzi na kierowniczych stanowiskach, menadżerów i przedsiębiorców przeżywa takie załamanie swoich możliwości działania.

Przeczytaj:

• po jakich objawach rozpoznać wypalenie,

• jak wypalenie powstaje,

• dlaczego stres nie jest główną przyczyną,

• jakie istnieją środki zaradcze.

Frank H. Berndt jest dyplomowanym coachem psychologii indywidualnej w Instytucie Terapeutycznej Opieki Psychicznej, a także doradcą i trenerem kadr kierowniczych w firmach i organizacjach non-profit. Prowadzi seminaria na temat syndromu wypalenia i jest autorem rozlicznych publikacji.


______________________________________________________________________________________________________________


Seiwert Lothar J., Muller Horst, Labaek-Noell - 30 minut nauki zarządzania czasem dla ludzi chaotycznych

 

30minut_nauki_zarzadzania_czasem_698Przeraża cię zwykły terminarz lub kalendarz? Ułożony od A do Z plan dnia jest dla ciebie czystą teorią? Witaj w klubie ludzi chaotycznych, czyli takich, którzy nie potrafią zarządzać własnym czasem! Ta książeczka przedstawia przede wszystkim metody organizacji czasu dla ludzi, u których dominuje prawa półkula mózgu, czyli takich, którzy myślą raczej obrazami niż słowami.

Dowiesz się, jak bez skomplikowanych systemów zarządzania czasem możesz:

• zobaczyć swoje zajęcia "z lotu ptaka" i wyjść naprzeciw oczekiwaniom "społeczeństwa pośpiechu";
    
• dzięki mapkom pamięci (Mind Maps) lepiej zaplanować swoje zadania w życiu zawodowym i prywatnym, a przez to dać sobie więcej czasu i wolności;
    
• cieszyć się życiem bez choroby zwanej pośpiechem (Hurry Sickness) i znajdować więcej czasu na to, co jest naprawdę istotne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
52%
48%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2018 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.