Karen Cleveland - Muszę to wiedzieć

Szpiegowski thriller, którym zachwycili się Lee Child, John Grisham i Charlize Theron. Powieść o CIA napisana przez...byłą analityczkę CIA. Zapowiada się sensacyjny hit tego lata.

 

musze-to-wiedziec-b-iext52734777_600Vivian Miller to kochająca matka czwórki dzieci, idealna żona, oddana rodzinie i własnemu krajowi. Pracuje jako analityczka CIA i to właśnie w pracy odkrywa sekret, który wstrząśnie całym jej dotychczasowym życiem!

Próbując zidentyfikować tożsamość uśpionych rosyjskich agentów działających na terenie Stanów Zjednoczonych, włamuje się do komputera jednego z rosyjskich łączników. W folderze ze zdjęciami „śpiochów” znajduje zdjęcie własnego męża.

Kiedy całe jej dotychczasowe życie okazuje się kłamstwem, musi podjąć decyzję, czy będzie wierna krajowi, czy przysiędze małżeńskiej. Od tej pory niczego już nie może być pewna…


Obiecała bronić kraju przed wrogami, a teraz stoi przed niemożliwym wyborem. Rozdarta między lojalnością i wiernością a zdradą własnych ideałów nie wie, czy dla bezpieczeństwa kraju zdoła poświęcić własne życie i bezpieczeństwo rodziny.  

Musi to wiedzieć! Bo jeśli nie może zaufać własnemu mężowi, nie może zaufać nikomu…

Idealny ojciec, idealny mąż, idealny… kłamca!

Karen Cleveland – była analityczka CIA. Uzyskała magisterium na dublińskim Trinity College, gdzie studiowała dzięki stypendium Fulbrighta, oraz magisterium na Uniwersytecie Harvarda. Mieszka w Virginii razem z mężem i dwójką dzieci. Muszę to wiedzieć jest jej powieściowym debiutem, a prawa do ekranizacji kupiło już studio Universal z myślą o Charlize Theron.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
46%
54%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2018 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.