Powerbook dla dziewczyn i chłopaków

Powerbook dla dziewczyn

 

powerbook_dziewczyny_okadka_01-0801_536Życie nastolatki bywa skomplikowane. Nawiązywanie przyjaźni, problemy z własną cielesnością czy sprostanie wymaganiom, jakie stawiają dorośli to codzienność młodych dziewczyn. „Powerbook dla dziewczyn” jest głosem, jaki chciałaby usłyszeć każda nastolatka. Zawiera inspirujące teksty, które wyjaśniają, jak radzić sobie z uczuciami, rozwijać zdolność i spełniać marzenia. Książka podnosi na duchu i udowadnia, że nastolatki mogą stać się superbohaterkami.


______________________________________________________________________________________________________________


Powerbook dla chłopaków

 

powerbook_chopacy_okadka_01-0801_536Współczesny nastolatek nie ma lekko. Presja otoczenia, by być najlepszym, bardzo osłabia wiarę we własne możliwości. „Powerbook dla chłopaków” to zbiór motywacyjnych myśli, które inspirują i udowadniają, że każdy młody człowiek jest niepowtarzalny. Teksty o odwadze, tolerancji i kochaniu pokazują, że męskość to nie tylko silna dłoń, ale i silne serce. Książka porusza także tematykę uzależnień, świadomości seksualnej i wiary. Doskonała pozycja dla każdego nastolatka, pragnącego zrozumieć świat dorosłych, w który wkracza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
46%
54%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.