Sonya Renee Taylor - Ciało – śmiało!

Dojrzewanie nie musi być trudne! Każda dziewczyna jest inna, ale wszystkie przeżywamy te same wielkie zmiany. W poradniku znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania i praktyczne wskazówki dotyczące ciała i emocji.

 

taylor_cialo_smialo_665Czemu mam inną figurę niż moje koleżanki?

Czy podczas okresu mogę iść na basen?

Czy z trądzikiem da się wygrać?

Dlaczego bywam wściekła bez powodu?

I przede wszystkim: czy to, co się ze mną dzieje, jest normalne???

Dojrzewanie nie musi być trudne! Zauważyłaś, że twoje ciało się zmienia? To naturalne – w tej chwili przynajmniej 300 milionów dziewczyn na świecie przez to przechodzi. Nie jesteś sama, a okres dojrzewania nie musi być stresujący. Zwłaszcza jeśli masz wszystkie potrzebne informacje i wiesz, czego się spodziewać.

Ciało – śmiało! to zaufany poradnik, w którym znajdziesz:

- dokładny opis kolejnych etapów dojrzewania – chociaż nie wszystko da się zaplanować, dobrze wiedzieć, co cię czeka!

- informacje o zmianach, jakie zachodzą w twoim ciele i w twojej głowie – oraz jak na nie reagować

- praktyczne rady – od tego, jak dbać o paznokcie, przez dobór wygodnego stanika, aż po metody radzenia sobie z emocjami.

Każda dziewczyna jest inna, ale wszystkie przeżywamy te same wielkie zmiany. Dowiedz się, jak na nie reagować, i dojrzewaj śmiało!

Sonya Renee Taylor - Jest założycielką i prezeską portalu edukacyjnego TheBodyIsNotAnApology.com promującego samoakceptację i pozytywne podejście do ciała jako sposób na osiągnięcie sprawiedliwości społecznej i drogę do globalnych przemian. Sonya jest także nagradzaną poetką, performerką, aktywistką, mówczynią i liderką, a jej działalność ma światowy zasięg. Pojawiała się w mediach w Stanach Zjednoczonych, Nowej Zelandii, Australii, Anglii, Szkocji, Szwecji, Niemczech, Brazylii, Kanadzie i Holandii. O jej inicjatywach wspominały między innymi HBO, MTV, TV One, NPR, PBS, CNN, Oxygen Network, „New York Times”, „New York Magazine”, MSNBC.com, Today.com oraz czasopismo „Ms”. Obecnie mieszka w Kalifornii i Nowej Zelandii dzięki stypendium Edmunda Hillaryego dla globalnych liderów. Więcej informacji na temat autorki można znaleźć na stronie: www.sonyareneetaylor.com.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
56%
44%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.