Gdzie jest Prezydent

Co się wydarzy, gdy kontrolę nad wszystkimi urządzeniami podłączonymi do Internetu przejmie sterowany przez terrorystów wirus?

 

book-3d-2160.0ee460cb_648Jak zachowają się ludzie, gdy stracą dostęp do wody, prądu, swoich oszczędności, a także możliwość kontaktu z bliskimi?

Czy zaplanowane przez rząd procedury działania w obliczu realnego ataku okażą się skuteczne?

To się za chwilę wydarzy. Najgroźniejszy atak terrorystyczny w historii rozpocznie się za 6… 5… 4…

Zniknie wszystko. Dostęp do wody, prądu, twoich oszczędności. Nie zadzwonisz do rodziny. Nie będziesz wiedział, co się dzieje. Nie spodziewałeś się, że to może dotyczyć także ciebie.

Ktoś tylko czeka, by zrealizować swój plan. Ma sprzymierzeńca w Białym Domu. Wystarczy, że wpisze hasło.

W ściśle strzeżonym miejscu trwa narada przywódców najważniejszych państw świata. Ustalają strategię działania. Czy wystarczy im czasu, by ją zrealizować?

Tylko Bill Clinton i James Patterson mogli napisać taką powieść. Po raz pierwszy w historii prezydent Stanów Zjednoczonych odsłonił tajniki funkcjonowania Białego Domu autorowi światowych bestsellerów. Zabójcza kombinacja, która trzyma w napięciu do końca.

James Patterson – jeden z najpopularniejszych amerykańskich współczesnych pisarzy. Autor thrillerów i powieści kryminalnych, którego książki nie schodzą z list światowych bestsellerów. Jest liderem Światowego Rekordu Guinessa w kategorii „największa liczba bestsellerów na liście »New York Timesa«”. Jego książki sprzedały się w ponad 375 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Bill Clinton – 42. prezydent Stanów Zjednoczonych. Pełnił urząd głowy państwa w latach 1992–2001. Po opuszczeniu Białego Domu założył Clinton Foundation zajmującą się podnoszeniem poziomu zdrowia na całym świecie, zapewnianiem możliwości rozwoju dziewcząt i kobiet, walką z otyłością i związanymi z nią chorobami dzieci oraz tworzeniem możliwości wzrostu gospodarczego, a także reagowaniem na efekty zmiany klimatu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
52%
48%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.