Dan Smith - Poniżej zera

Wyobraźcie sobie, że opuszczacie Ziemię i wiecie, że nigdy nie powrócicie! Historia mrożąca krew w żyłach!

 

n8752_ponizej_zera_original_654Pierwszy tak wyjątkowy thriller (nie) tylko dla nastolatków! Wybierz się w podróż na Antarktydę w nieokreśloną przyszłość pełną robotów i planów kolonizacji Marsa!

Gdy samolot dwunastoletniego Zaka cudem unika rozbicia się na terenie antarktycznej bazy badawczej w jednym z najbardziej odizolowanych miejsc na Ziemi, chłopiec, jego czternastoletnia siostra Sofia oraz ich rodzice trafiają w sam środek mrocznego, lodowatego koszmaru. Okazuje się, że ktoś uniemożliwia rodzinie wysłanie wiadomości z prośbą o pomoc. Reevesowie zaczynają rozumieć, że znaleźli się w prawdziwym niebezpieczeństwie…

Elektryczność nie działa, a mieszkający tu ludzie zniknęli bez śladu. Szukając odpowiedzi, Zak zaczyna doświadczać niepokojących wizji, które mają związek z czymś tajemniczym i przerażającym, co ukrywa się głęboko pod lodem…Coś, co może zrozumieć tylko on. Czy uda mu się dowiedzieć co kryje się pod lodem?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
48%
52%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.