Ojcowie i córki. Rozmowy o nieidealnej miłości

6 wyjątkowych rozmów, których punktem wyjścia są historie opisane w Biblii.

 

nowak_fraczek_ojcowie-i-corki_1000pcx_popr3_604


Bycie ojcem córki oraz bycie córką ojca to jedna z najważniejszych relacji w życiu.

To spokojne wieczory, rozmowy pełne zaufania i dbanie o siebie nawzajem. To nierzadko również walka, szukanie wzajemnego zrozumienia oraz szczerego pojednania.

Rozmowy o. Tomasza Nowaka i Magdy Frączek dotykające ojcostwa – dobrego, ale i tego przepełnionego żalem i niezrozumieniem – pozwalają zajrzeć w głąb siebie i na nowo przyjrzeć się swojej miłości.

Czy gdyby Joachim nie był kochającym ojcem, Maryja miałaby w sobie odwagę, żeby powiedzieć Bogu „tak”? Czy zamieszkując w Sodomie, Lot zniszczył życie swoim córkom? Jakie znaczenie miał nadopiekuńczy ojciec w życiu Sary, której siedmiu mężów umarło w noc poślubną?

Magda Frączek - Wokalistka, pianistka, autorka piosenek, kompozytorka, buntowniczka. Autorka albumu Wola życia. Prywatnie żona wspaniałego człowieka i mama Józka. Wrażliwa feministka. Gdzieś w połowie swojego życia spotkała o. Tomasza Nowaka i tak zaczęła się wspaniała historia ich przyjaźni.

Tomasz Nowak OP - Dominikanin, kaznodzieja, fan muzyki jazzowej i Łodzi. Wydał kilka książek i kilka audiobooków. Prowadzi na YouTube kanał STREFA WODZA. Głosi wszystkim wszędzie i na wszystkie sposoby. Gdy poznał Magdę, stała się dla niego niczym córka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
47%
53%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.