Marcin Zieliński - Góra ośmiu błogosławieństw

Kim jest szczęśliwy człowiek? Co powinien posiadać, by móc się tak nazywać? Czy świetna praca i sportowy samochód to już oznaka szczęścia w życiu, czy potrzeba nam jeszcze czegoś?

 

zielinski_gora-osmiu-blogoslawienstw_popr2_1000pcx_590A co byłoby, gdyby ktoś nam powiedział, że ludzie szczęśliwi są cisi, smutni, ubodzy i cierpiący? Nie ma takiej opcji?

Wszyscy wiele razy słyszeliśmy treść ośmiu błogosławieństw wypowiedzianych przez Chrystusa w czasie Kazania na górze, ale czy wiemy, co oznacza być ubogim w duchu? Kim są cierpiący prześladowania dla sprawiedliwości lub jej złaknieni i spragnieni?

Marcin Zieliński, lider wspólnoty „Głos Pana” ze Skierniewic, ewangelizator, charyzmatyk, znany w kraju i za granicą, zaprasza nas na Górę Błogosławieństw. Mówi, jak sam rozumie osiem przepisów na szczęście pozostawionych nam przez Chrystusa, i pokazuje, co zmieniły one w jego życiu – opowiada o decyzjach, które doprowadziły go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.