Sukces Pisany Szminką

"Nowy rok", nowe możliwości i nowy cykl konferencji Sukces Pisany Szminką

  

Głównym przesłaniem warsztatu prowadzonego przez Beatę Uytenbogaardt (współzałożycielka PEP®-IBT Poland), gościa specjalnego konferencji, było „Robienie rzeczy od razu” w celu osiągnięcia większej efektywności w pracy i w domu. Radziła by decyzję podejmować „tu i teraz” i zdać sobie sprawę ile czasu tracimy na poszukiwanie dokumentów, poszukiwanie i kilkukrotne przymierzanie się do odpowiedzi na maile, nieprzygotowane spotkania bez agendy, itp. Ten czas możemy zaoszczędzić jeśli będziemy pracować nad organizacją stanowiska pracy. Wykonywane czynności traktujmy jak ciąg technologiczny - Zrób, Zaplanuj, Zleć, Zniszcz. Pozwoli nam to na zyskanie kilku „dodatkowych” godzin w tygodniu, a przy okazji zaoszczędzi stresu i nerwów. System PEP uczy jak pracować nad swoimi słabymi stronami, abyśmy mogli być bardziej efektywni. Zaraz po zapoznaniu się z zasadami systemu PEP na scenie pojawiły się modelki prezentujące najnowszą kolekcję Odzieżowego Pola. Cała kolekcja została przygotowana wyłącznie z materiałów przyjaznych środowisku. Prezentowane wzory to mocno uwspółcześniona wersja lat 60tych. Dominują wygodne i proste formy.


Gościem honorowym Sukcesu Pisanego Szminką była Magda Gessler. W rozmowie z Olgą Kozierowską opowiadała o swoim dzieciństwie i o tym, jaki miało ono wpływ na jej poczucie smaku. „Nie jestem restauratorem, jestem reżyserem sztuki, w której każdy z gości moich restauracji gra główną rolę”. Zdaniem Magdy Gessler prowadzenie restauracji nie jest biznesem tylko sztuką. Trzeba mieć umiejętność łączenia smaków, prostoty i dobrego gustu. W biznesie jak i w życiu musimy dawać jak najwięcej z siebie, bo to co oferujemy innym zawsze do nas wraca.


Na spotkaniu nie pominięto także akcentów kobiecych. Dzięki Miraculum uczestniczki dowiedziały się w jaki sposób można zadbać o skórę po lecie. Ula Pierzchała Wiceprezes Miraculum obok porad pielęgnacyjnych zaprezentowała linię kosmetyków nawilżających Aqua Therapy.


W czasie konferencji nie zabrakło też czasu na spotkanie networkingowe. Kolacja przygotowana przez mistrzów kuchni Hotelu Sheraton i towarzystwo Carlo Rossi sprzyjały nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych i towarzyskim rozmowom.


Konferencje Sukcesu Pisanego Szminką to także bezpłatna promocja kobiecych firm. Na wrześniowym spotkaniu prezentowała się między innymi Małgorzata Mazurkiewicz, która zainspirowana spotkaniami SPS zrezygnowała z pracy na etacie i rozpoczęła własna działalność. Prezentowany przez nią kolagen naturalny firmy Colway, odpowiada za kondycję skóry a jego działanie doceniane jest przez tysiące zadowolonych klientów. Swoje stoiska mieli również Klinika La Perla oraz kwiaciarnia Tajemniczy Ogród.


Na sam koniec rozlosowano nagrody, głównym prezentem był Biznesowy Tydzień z Nissanem Qashqai ufundowany przez salon samochodowy Nissan Zaborowski.

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
38%
62%
Komentarze (1)
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
katarzyna_tw
2014-03-19(22:39:39)
Super inicjatywa!! Oby więcej takich imprez. Zapraszam do zamieszczania informacji na ich temat na stronie www.tubawiedzy.pl. jest to dobre miejsce do reklamy takich przedsięwzięć jak to:)

Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.