Power Show Olgi Kozierowskiej już 1 października w Tychach! MAMY ZAPROSZENIA DLA NASZYCH CZYLELNIKÓW!

Moc energii, duża dawka humoru, motywacja do działania, do zmiany… praktyczne wskazówki, wizualizacje sukcesu. To w kilku słowach opisuje Power Show „Możesz więcej niż myślisz, że możesz”. Jest to niezwykłe wydarzenie dedykowane kobietom. W rolach głównych występują Olga Kozierowska Sukces Pisany Szminką i Gabi Drzewiecka Radio ZET CHIILI.


UWAGA - MAMY TRZY ZAPROSZENIA NA SHOW W TYCHACH W MULTIKINIE, 1 PAŹDZIENIKA, GODZ. 18:00

 

Decyduje kolejność zgłoszeń na adres: redakcja@forumbiznesu.pl

W treści maila proszę napisać: wybieram zaproszenie na Power Show (data imprezy), swoje imię, miejscowość i swój nr telefonu.  

Skontaktujemy się ze zwyciężcami

  

Tysiące zainspirowanych kobiet, które zmieniły swoje życie na lepsze! Dołącz do nich i sięgnij po swoje marzenia. Przyjdź na Power Show, a dowiesz się jak okiełznać swoje lęki, te przed samotnością, zmianą, porażką i oceną. Posłuchasz o sprawdzonych sposobach na to, by zyskać w życiu więcej szczęścia i mierzyć wyżej, ponad swój potencjał. Wyjdziesz z nową energią.


Kim jest Olga Kozierowska? To Ekspert od życiowych zmian. Sama ma ich za sobą wiele. Zmieniła swoje życie o 180 stopni kilkukrotnie. Z muzyka stała się ekonomistką. Potem zrobiła karierę w korporacji, a następnie porzuciła bezpieczny ląd by zrealizować́ swoje marzenia. Potem, sięgając dna, odważyła się zmienić swoje życie osobiste. Nie było łatwo, ale udało się̨. Dziś jest szczęśliwa, ma troje dzieci, spotkała miłość. W życiu zawodowym realizuje swoje pasje prowadząc organizację Sukces Pisany Szminką. W jej rady, sposoby na zmianę, budowanie poczucia własnej wartości i sięganie po złoto uwierzyło tysiące Polek, które realizują̨ programy tworzone przez Sukces Pisany Szminką. Uwierzyły, bo otrzymują samą prawdę, bez lukru i teoretycznych wywodów.

 

 

Start wydarzenia:

Multikino Tychy, ul. Jana Pawła II 16/18, godzina 18:00

 

 

power_show_-_katowice_1200

 


W programie:

Część 1. Odkrywanie siebie.

Część 2. Okiełznanie powstrzymywaczy.

Część 3. By się bardziej chciało chcieć.

Część 4. W drodze do miejsca radości, sukcesu, spełnienia…

 

Po 90-minutowym Power Show odbywa się sesja networkingową oraz mini-warsztaty „Mudry z Olgą Kozierowską”, czyli jak wykorzystać symboliczne gesty do tego, by generować dobra energię.

 

Więcej informacji na stronie: http://www.powershow.pl

 

Bilety na „Power Show” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl i www.groupon.pl

 

Organizatorzy: Sukces Pisany Szminką, Multikino, Radio Zet Chilli
Partner strategiczny: Energa
Partner: Groupon
Partnerzy wspierający: Forum Biznesu, Radio ZET, Wirtualna Polska, TVP, Claudia, Coaching, Stroer, Instytut Monitorowania Mediów, BBDO, Pytanie na śniadanie (TVP 2).

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
52%
48%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.