POZNAJ SWOJĄ WARTOŚĆ, czyli o pieniądzach, negocjacjach i sile wewnętrznej. Relacja z konferencji 28.03.2013

„Kocham to co robię" – może brzmi banalnie, ale jest to z pewnością uczucie, o którym marzy wiele osób. Jedni tylko marzą, a inni marzenie to realizują. Do tego by realizacji się podjąć namawiali goście specjalni podczas marcowej konferencji Sukcesu pisanego szminką.


 

Doceniaj samą siebie - może brzmi banalnie, ale jak wiele z nas nie zdaje sobie z tego sprawy. Brak pewności siebie przeszkadza nam zarówno w życiu prywatnym jak
i zawodowym. Dlaczego rozmowa o podwyżce jest dla kobiet krepująca? Ze statystyk wynika, że jesteśmy lepiej wykształcone i bardziej pracowite, dlaczego więc nie domagamy się odpowiedniego wynagrodzenia? Na te pytania podczas konferencji Sukcesu Pisanego Szminką odpowiadała Olga Kozierowska. Zgromadzone Panie poznały proste i skuteczne sposoby na budowanie osobistego marketingu.

 

ola_tadla_popowicz_425

 

 

Monika An. Popowicz mówiła o potrzebie osiągnięcia wewnetrznej harmonii. O konieczności rozwoju aspektu duchowego dla osiągnięcia spełnienia biznesowego.

W części inspirującej gościem specjalnym była Beata Tadla - prezenterka głównego wydania Wiadomości, właścicielka jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce. Opowiadała o swoich ciężkich początkach kariery i bezustannym dążeniu do perfekcji. Nieodłącznym elementem życia każdej z nas jest... zmiana – „przyzwyczaiłam się do tego, że wszystko płynie, dlatego nie boje się życia i odważnie stawiam mu czoła".

 

 

tadla_425

 


Wieczór dopełniła wyśmienita kolacja przygotowana przez Bistro Before oraz lampka czerwonego wina. Z wielkim zainteresowaniem spotkały się zaprezentowane pracę Joli Skóry - nagradzanej wielokrotnie na arenie międzynarodowej i w Polsce fotograficzki.

W tradycyjnej loterii wizytówkowej nagrody ufundowało Radio PiN, dEcoSowa, Wydawnictwo Gall, Tajemniczy Ogród, oraz tradycyjnie nagrodę główną - Salon Nissan Zaborowski.

 

Źródło: www.sukcespisanyszminka.pl

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
52%
48%
Komentarze (1)
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
katarzyna_tw
2014-03-19(22:47:31)
O bieżących konferencjach można dowiedzieć się na stronie www.tubawiedzy.pl - zapraszam :)

Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.