"Wyzwania w zarządzaniu jakością"

Relacja filmowa dzięki uprzejmości telewizji Chorzow.TV - serwis telewizyjny miasta Chorzów

 

***

 

Konferencja „Wyzwania w zarządzaniu jakością”, odbyła się 10 czerwca w Chorzowie, w ramach tegorocznej, VII edycji Ogólnopolskiego Programu Najwyższa Jakość Quality International 2013.

 

Podczas konferencji poruszono m.in. zagadnienia doskonalenia systemu zarządzania jakością; systemu zarządzania w procesie zdobywania i doskonalenia wiedzy oraz procesach szkoleń; polityki zarządzania incydentami bezpieczeństwa informacji; zarządzania zapewnienia bezpieczeństwa usługi; oraz polityki komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w sytuacjach kryzysowych.

 

Najwyższa  Jakość  QI  to największy w Polsce program projakościowy organizowany przez ForumBinesu.pl i jego gazetowy odpowiednik w Dzienniku Gazecie Prawnej. Program odbywa się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskie Forum ISO 9000. W tym roku odbywa się już siódma edycja Programu, w którym uczestniczą instytucje, producenci i usługodawcy, stawiający na czytelną politykę jakości. Podmioty te nagradzamy godłem QI, a trzykrotnych Laureatów Perłą QI. Nagrody wręczane są podczas dorocznych uroczystych Gal finałowych. Tegoroczna odbędzie się 18 października w Poznaniu.

 

W konferencji, która odbyła się 10 czerwca br. w Chorzowie,  uczestniczyli Laureaci dotychczasowych edycji konkursu, przedstawiciele podmiotów uczestniczących w obecnej edycji, eksperci (akademicy i praktycy) w zakresie systemów zarządzania, samorządowcy, prezesi i dyrektorzy firm i instytucji.

 

Tutaj też fotorelacja z konferencji

wiecej_97

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
56%
44%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.