Gospodarka Bez Kobiet To Pół Gospodarki

"Gospodarka Bez Kobiet To Pół Gospodarki" - pod taką nazwą odbyła się konferencja w zakopiańskim hotelu "LITWOR" należącym do grupy "TRIP", sponsora tego wydarzenia. Zebranych przywitał Jan Gąsienica-Walczak wiceburmistrz miasta Zakopane honorowy gospodarz konferencji. W swojej wypowiedzi wspomniał m.in. o kobietach biznesu na Podhalu, o rozwoju miasta i jego pretendowaniu do miana ośrodka międzynarodowego. Pierwszy referat na temat "Bariery w karierach kobiet" wygłosiła Halina Sobańska – politolog, działaczka społeczna, założycielka i prezeska Stowarzyszenia Aktywne Kobiety w Sosnowcu, autorka i realizatorka licznych programów na rzecz kobiet. Temat ten kontynuowała w imieniu Zofii Korczak Prezesa Banku Spółdzielczego w Lesznowoli  Beata Żakowiecka, Dyrektor Handlowy tegoż banku.


O "Kobietach Doradcach Finansowych" mówiła Małgorzata Kotańska - Prezes Zarządu Spółki Goldenegg – Niezależni Doradcy Finansowi. "Różnice płci w komunikacji" poruszył Dariusz Tarczyński – psycholog, autor książek o tematyce związanej z analizą osobowości, promotor metody NAO.


Z tematem "Rola kobiet we wdrażaniu standardów jakościowych w firmie" wystąpiła Grażyna Żarlicka"Kobieta w firmie doradczej – wyzwania i przykłady sprawdzonych rozwiązań" przygotowała Ewa Kowalczuk – Partner Zarządzający w firmie Ernst & Young. W przerwie kawowej  panie mogły podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. – Przewodnicząca Sekcji Małych i Średnich Przedsiębiorstw Klubu Polskie Forum ISO 9000, ekspert Polskiej Nagrody Jakości, auditor systemów zarządzania. Ze swoją prelekcją wystąpiła również Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz – Wspólnik Zarządzający Kancelarią Prawną GESSEL. Prezentację na temat

Pod koniec konferencji odbyło się losowanie upominków – galanterii skórzanej ufundowanej przez Firmę PATERS producenta najwyższej jakości galanterii skórzanej, naszego kolejnego Sponsora.


Wszystkie prelekcje spotkały sie z wielkim zainteresowaniem ze strony uczestników konferencji, gdzie na forum dyskusyjnym panie chętnie dzieliły się swoimi doświadczeniami zawodowymi i prywatnymi.


Konferencję zakończył bankiet przygotowany przez doskonałych kucharzy hotelu LITWOR oraz występ artystyczny zespołu NOUS.


Nad konferencją patronat medialny objęli:

TVP - Kraków, Gazeta Krakowska, Forum Biznesu, Dziennik Polski, Tygodnik Podhalański, Kobieta i Biznes.

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
49%
51%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.