SEKRETY TWIN PEAKS - KONKURS Z NAGRODAMI DLA CZYTELNIKÓW

Ponad 25 lat od zakończenia emisji Miasteczko Twin Peaks wraca na ekrany. Zanim jednak stacja Showtime pokaże wyreżyserowane przez Davida Lyncha odcinki, Mark Frost, producent i współtwórca scenariusza, uchyli rąbka tajemnicy. Jeśli czujecie, że zagadka zabójstwa Laury Palmer nie została do końca wyjaśniona i zastanawiacie się, czy demoniczny BOB nadal podąża za agentem Cooperem, nie możecie tego przegapić!

Już teraz zapraszamy na wycieczkę po urokliwym miasteczku. Laura Palmer pozwoli Wam zajrzeć do swojego dziennika oraz odkryje dla Was tajemnice skrywane za czerwoną kurtyną. Przy filiżance dobrej kawy spotkacie Audrey Horne i Dalea Coopera, a kobieta z pieńkiem będzie tłumaczyć to, co jej podopieczny ma Wam do powiedzenia.

W związku z premierą książki Sekrety Twin Peaks zapowiadającej trzecią część, dla wielu kultowego już serialu wspólnie z Wydawnictwem Znak zapraszamy Was do udziału w konkursie.

Do wygrania są dwa zestawy zawierające książkę Skrety Twin Peaks oraz gadżety: gazetkę, która została wystylizowana na prasę codzienną: osiem stron, fikcyjne artykuły dotyczące miasteczka, artykuł o premierze książki, przepisy z Double R Diner, krzyżówka oraz serię grafik, które przypomną Wam najsłynniejsze sceny z serialu. Zostały one przygotowane przez Izabelę Wilk (Izabella Dawid Wolf), wielką fankę Twin Peaks, na co dzień tatuatorka w warszawskim Zakładzie Tatuatorskim Syrena.

 

dsc_0200_600Aby wygrać wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania:

1. Kiedy został wyemitowany pierwszy odcinek serialu, tzw. pilot? Podaj dokładny dzień, miesiąc i rok.

2. Jak brzmią imiona i nazwiska pomysłodawców serialu?

3. Jaki tytuł nosi preqel serialu opowiadający m.in. o siedmiu ostatnich dniach z życia Laury Palmer i w którym roku miał on premierę?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 16.12.2016 r. Przysyłajcie je na adres: redakcja@forumbiznesu.pl w tytule wpisując Konkurs Twin Peaks, a w treści, oprócz odpowiedzi, swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, numer telefonu). Spośród maili z poprawnymi odpowiedziami wylosujemy dwójkę zwycięzców. Zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą elektroniczną i telefoniczną.


Wzięcie udziału w konkursie jest równoważne z akceptacją regulaminu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
49%
51%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.