Kantory internetowe dla przedsiębiorców?

Firmy na świecie i w Polsce szukają sposobów na minimalizację kosztów, a także zwiększenie swojej rentowności. W większości nie mają one wpływu na koszty stałe, natomiast pozostałe można zmniejszać lub zupełnie zminimalizować. Dlatego warto zwrócić uwagę na płatności w obcych walutach, a także spłaty kredytów w zagranicznych nominałach. Na przeciw przedsiębiorcom wychodzi PLATFORMA internetowa Amronet.pl.


e-kantory w ostatnich latach zyskują na 600x500c_600_01popularności, za sprawą rozpowszechniania się usług internetowych, w tym bankowości on-line. Kantor Amronet przypomina w swoim działaniu te stacjonarne – na swojej stronie internetowej ma określone kursy walut oraz umożliwia kupno i sprzedaż wielu walut. Jednak jest między nimi różnica: w e-kantorze odbywa się wszystko drogą elektroniczną, bezgotówkowo, a więc nie musimy opuszczać biura i tracić czasu oraz pieniędzy. Żeby korzystać z usług kantoru internetowego firma musi posiadać dwa rachunki bankowe: złotówkowe oraz walutowe. Następny krok jest już prosty, po zalogowaniu się wystarczy wprowadzić kwotę jaką chcemy wymienić i walutę, którą kupujemy lub sprzedajemy i poczekać na satysfakcjonujący nas kurs.

 

Korzystanie z kantorów, takich jak Amronet pozwala na wygenerowanie w firmie dodatkowych oszczędności. Przedsiębiorstwa i osoby fizyczne, które posiadają kredyty w obcych walutach, zaoszczędzą spore sumy spłacając raty w walucie zaciągniętego kredytu. Atrakcyjniejsze kursy wymiany walut niż te w bankach oferują e-kantory. Amronet dla klientów biznesowych przygotował ofertę tanich przelewów target i ekspres, czyli szybkich przelewów zagranicznych. Dodatkowym atutem tego kantoru jest brak spreadów (różnica pomiędzy kursem sprzedaży, a kupnem). Platforma Amronet do każdej zrealizowanej transakcji gwarantuje fakturę.
Warto skorzystać z e-kantoru również w czasie inwestycji, firmy często kupują sprzęt, produkty czy maszyny za granicą. Koniecznie przed sprowadzeniem ich do kraju, dokonajmy kalkulacji. Wymiana waluty po atrakcyjnym kursie pozwoli na duże oszczędności.

 

600x500_600Koszty związane z wymianą walut możemy zminimalizować w czasie zagranicznych podróży służbowych. Każdy wyjazd, to nie tylko wydatki na podróż, zakwaterowanie ale również dieta dla pracownika. Zredukować koszty pozwoli nam wcześniejsza wymiana pieniędzy w kantorze online. W Amronet procesy związane z obsługą transakcji wymiany walut są realizowane automatycznie i bez udziału człowieka. Efektem tego jest możliwość dokonywania transakcji na wszystkich urządzeniach mobilnych przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pożądaną walutę możemy mieć na koncie firmowym w ciągu kliku minut od momentu, gdy zdecydujemy się na przekazanie do platformy środków niezbędnych do zakupu waluty. Drugi element ułatwiający korzystanie z kantoru to zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji. Amronet kojarzy użytkowników planujących kupno lub sprzedaż jednej z walut: PLN, EUR, USD, GBP, CHF i RUB. Transakcje są zawierane bezpośrednio pomiędzy użytkownikami, co całkowicie eliminuje spread walutowy stosowany przez banki i kantory. Gwarantuje to najlepsze ceny na rynku. Model sztucznej inteligencji automatycznie dobiera najkorzystniejsze dostępne kontroferty, księguje transakcje.

 

Rozwiązania finansowe FinTech wdrażane przez firmę Payholding Sp. z o.o. Właściciela takich PLATFORM jak: Amronet.pl, GiełdaWalut.com oraz PlusKantor.pl kreują wizje przyszłości rynku wymiany walut. FinTech to usługa finansowa udostępniona klientom z wykorzystaniem narzędzi technologicznych, najczęściej internetowych. Rozwiązania finansowe tego rodzaju są dostarczane przez niezależne firmy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i automatyzacji procesów korzystanie z aplikacji online jest łatwe, szybkie i przyjemne.

            top-pk-3-responsywny_935

Korzyści płynących z użytkowania platformy Amronet jest wiele, to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. To argumenty, które przekonują do zarejestrowania się w tym kantorze internetowym. Warto wybrać kantor, który oferuje kilkanaście różnych walut, konta w najpopularniejszych bankach, a także może pochwalić się certyfikatami rzetelności i jakości oraz dobrymi opiniami Klientów.
                                                                                                             Michał Gryt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
57%
43%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.