Perła QI dla Agramu!

Agram S.A., znany polski producent mrożonek warzywnych i owocowych z Lublina, po raz kolejny znalazł się w gronie Laureatów Ogólnopolskiego Programu Najwyższa Jakość Quality International. Tym razem spółka  odbierze także Perłę QI – nagrodę specjalną przyznawaną podmiotom, które trzykrotnie zdobywały uznanie Kapituły Programu.

    Nie są to jednak jedyne wyróżnienia Agramu, które udało się zdobyć w ostatnich latach. Firma w swoim dorobku posiada także inne, liczne nagrody związane nie tylko z samymi produktami, ale także ze sposobem prowadzenia biznesu. Do najważniejszych i najbardziej znaczących należą między innymi: tytuł Ambasadora Województwa Lubelskiego, certyfikat Marka Lubelskie, tytuł Lubelskiego Orła Biznesu 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, wyróżnienie w kategorii Eksporter i Promotor regionu za granicą w konkursie Excellence w Biznesie, tytuł Solidny Pracodawca Ziemi Lubelskiej 2011 oraz Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Lublina w kategorii Obecność na Rynku Globalnym w 2012 roku.

    Nagrodzone w Programie Najwyższa Jakość Quality International, w kategorii Produkt Najwyższej Jakości Warzywa na patelnię z fasolą czerwoną Agramu, stanowi 450-gramowe opakowanie mieszanki, w której skład wchodzą: marchew, pieczarki, fasola szparagowa, fasola czerwona, kukurydza, papryka, pietruszka, seler oraz cebula. Produkt jest podstawą znakomitej i szybkiej  potrawy, którą z powodzeniem można polecić zarówno dorosłym, jak
i dzieciom.  Mrożonka ta, podobnie jak pozostałe produkty spółki, wytwarzana jest jedynie z naturalnych warzyw i owoców, dostarczanych wyłącznie przez sprawdzonych plantatorów i firmy skupowe, głównie z regionu Lubelszczyzny, słynącej z czystych ekologicznie terenów uprawnych.

    Zarówno poszczególne składniki, jak i wyroby gotowe są poddawane regularnej kontroli przez Zakładowy Dział Kontroli Jakości, jak również przez zewnętrzne laboratoria akredytowane zgodnie z wewnętrznym Harmonogramem Kontroli i Badań wdrożonym w spółce Agram. Mieszanki produkowane są nie tylko zgodnie z wewnętrznymi procedurami, ale także instrukcjami systemów HACCP i ISO 22000 oraz standardami IFS i BRC, których poprawna realizacja jest corocznie sprawdzana poprzez liczne wewnętrzne i zewnętrzne audyty. Firma posiada Certyfikat Codex Alimentarius, Certyfikat koszerności, Certyfikat Produkcji Ekologicznej oraz Certyfikat GOST (certyfikat zgodności z normami i wymogami Federacji Rosyjskiej), które jednoznacznie świadczą o tym, że Agram stawia przede wszystkim na jakość swoich produktów.
 
    Partnerzy handlowi spółki mogą liczyć na szeroką ofertę owoców i warzyw, dowolność formy konfekcjonowania (od pojedynczych paczek po kilkusetkilogramowe opakowania), możliwość realizowania zamówień specjalnych, a przede wszystkim na elastyczne i indywidualne podejście do każdego kontrahenta.

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
44%
56%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.