Inwestujemy w nowoczesne i przyjazne klientom rozwiązania technologiczne

insap_-_logo_biae_to_3_1181                                                                                         2013_-_najwysza_jako_1_5042014_-_najwysza_jako_504

 

 

Jako firma od 25 lat specjalizująca się w kompleksowych usługach w zakresie ochrony przeciwpożarowej obiektów, ochrony osób i mienia, zarządzania bezpieczeństwem, a także doradztwa i nadzoru nad inwestycjami, staramy się zawsze podążać za nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi pojawiającymi się na rynku zabezpieczeń.


Co więcej, niezwykle istotne jest dla nas to, aby stosowane przez nas urządzenia cechowała zarówno rosnąca funkcjonalność, wydajność i sprawność działania, jak i możliwie najbardziej estetyczne wykończenie oraz komfort użytkowania. Nie trzeba dodawać, że w przypadku naszej działalności nadrzędnym celem zawsze było, jest i będzie bezpieczeństwo naszych klientów.


W poprzednim roku zachęcaliśmy Państwa do zapoznania się i skorzystania z naszej nowej oferty systemów specjalnie dedykowanych stosowanej w połączeniu z rozwiązaniami oferty standardowej. Polega ona na dobieraniu poszczególnych instalacji do konkretnego obiektu, a nawet jego części przy jednoczesnym uwzględnieniu ścisłych wymagań technicznych budynku. Taka metoda z całą pewnością pozwala nie tylko znacznie ograniczyć koszty i czas pracy, ale także znacznie lepiej doprecyzować i dopasować zastosowane rozwiązania do oczekiwań klientów.


Rok 2015 jest dla nas prawdziwie wyjątkowy. Po pierwsze, z uwagi na jubileusz 25-lecia działalności INSAP Sp. z o.o., po drugie, z racji przystąpienia już po raz trzeci do Programu Najwyższa Jakość Quality International, co mamy nadzieję, zaowocuje otrzymaniem zaszczytnego wyróżnienia, jakim jest Perła Quality International 2015, i wreszcie po trzecie, ze względu na wprowadzenie do naszej oferty nowoczesnego, bezprzewodowego systemu detekcji pożaru Octopus komunikującego się poprzez sygnały radiowe, całkowicie innowacyjnego na polskim rynku. Poza minimalną ingerencją w substancję obiektu i brakiem uciążliwego okablowania, a także co za tym idzie, łatwiejszą konfiguracją i o wiele krótszym czasem instalacji, niezwykle istotną cechą tego systemu jest zachowanie wysokich walorów estetycznych. Ozdobne wykończenie w dowolnym, jednolitym kolorze z palety RAL lub imitujące różnego rodzaju drewno, marmur i wiele innych materiałów ozdobnych pozwala na doskonały kamuflaż systemu i niewidoczne wręcz stopienie się poszczególnych jego elementów z otoczeniem.


Oferta bezprzewodowego systemu detekcji pożaru Octopus jest skierowana w głównej mierze do właścicieli oraz zarządców obiektów sakralnych, takich jak kościoły czy domy parafialne, a także obiektów o wysokiej wartości estetycznej, w których z uwagi na ich zabytkowy i kruchy charakter głębsza ingerencja montażowa jest niemożliwa.

 

 

 

decorline2_1570

Produkt Argus Security

 

 

Zapraszamy na www.insap.pl

 


Arkadiusz Milka,

INSAP Sp. z o.o.

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.