Vitalabo - jakość usług przez jakość pracy

Vitalabo Laboratoria Medyczne konsekwentnie rozszerzają swoją ofertę i obszar działania. Jaka jest recepta na sukces w branży?

 

Vitalabo rozpoczęło swoją działalność w 2003 roku, założone przez troje przyjaciół ze studiów. Od początku pracy laboratorium przyświecały idee jakości wykonywanych badań oraz obsługi pacjenta.

 

vitalabo_1_840_01

W miarę upływu czasu Laboratoria Medyczne Vitalabo rozrastały się. Obecnie siedziba główna mieści się w Bydgoszczy, przy ul. Gen. J. Hallera, gdzie w lutym zeszłego roku oddano nowy budynek, co poprawiło możliwości rozwoju laboratorium, jakość pracy oraz poziom obsługi pacjenta-większa ilość punktów pobrań. Vitalabo to też odziały laboratoryjne w Toruniu, Włocławku, Grudziądzu, Lipnie a także oddział w woj zachodniopomorskim w Koszalinie. To nie wszystko, funkcjonuje bowiem także sieć pięćdziesięciu punktów pobrań na terenie czterech województw: kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. Dwanaście lat działania na rynku i stałe dążenie do poprawy jakości oferowanych usług niewątpliwie potwierdzają, że filozofia firmy daje oczekiwane rezultaty. A misją firmy jest zadowolenie pacjenta i stałe doskonalenie poziomu świadczonych usług.

 

vitalabo_4_1064Vitalabo wykonuje rocznie prawie 3 miliony badań, to ponad 4 tys. pacjentów dziennie! W ofercie jest większość obecnych na rynku badań laboratoryjnych (oferta obejmuje ponad 700 badań i ciągle jest poszerzana) do dyspozycji pacjentów są 22 pakiety badań dostosowane do potrzeb indywidualnych. W szerokiej ofercie znajdują się rzadziej spotykane badania z dziedziny Endokrynologii, Chorób zakaźnych czy Autoimmunologii. Wykwalifikowana kadra specjalistów diagnostyki laboratoryjnej oraz diagnostów laboratoryjnych wciąż podnosi swoje kwalifikacje tak by sprostać merytorycznym oczekiwaniom pacjentów i lekarzy współpracujących z Vitalabo. Zespół to również pracownicy działu obsługi klienta, to oni czuwają nad utrzymaniem najwyższych standardów obsługi i zadowoleniem pacjentów. Kolejne ważne etapy to dział rejestracji, odpowiedzialny za prawidłowe wprowadzenie informacji o pacjencie do systemu informatycznego, a także dział IT czuwający nad prawidłowym działaniem tegoż systemu. Ostatecznie zarejestrowana próbka trafia na pracownię gdzie najwyższej klasy analizatory wykonują oznaczenie. Wszystkie procesy w Laboratorium, poczynając od rejestracji a kończąc na autoryzacji wyniku odbywają się w oparciu o systemy komputerowe, co zapewnia jakość i szybkość wykonywanych analiz i jest jedynym sposobem na obsługę takiej ilości badań w tak krótkim czasie. Tak skomplikowana struktura musi być podbudowana kompetencjami personelu a także najnowocześniejszym wyposażeniem laboratorium.

 

qi_zloto_2_wieksze_355

vitalabo_logo_lm_426

 

 

„Firma to ludzie, to oni sprawiają, że możemy się 

rozwijać i osiągać kolejne sukcesy,

a sukcesem jest każdy zadowolony pacjent i jego rekomendacja.

Nasz zespół to najlepsi ludzie i to im zawdzięczamy nasz sukces”

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Komentarze (1)
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Martyna
2015-05-28(08:28:49)
To prawdziwi profesjonaliści oddani ludziom, gorąco polecam tę placówkę

Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.