Asarto – przebojowa marka zamienników

Asarto to prężnie rozwijająca się marka materiałów eksploatacyjnych do drukarek  będąca własnością firmy Polcan. Jest to rozwiązanie optymalizujące jakość, produkcję i marketing w stosunku do oczekiwań rynku. Marka Asarto została, po raz kolejny, wyróżniona znakiem Najwyżej Jakości QI 2015. Jest to dla wyjątkowe wyróżnienie dla marki, potwierdzające jakość oraz standardy jakie jej towarzyszą. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki dostępną pod adresem www.asarto.pl

 

Dla marki ASARTO zostało przeprowadzone zlecenie testów jakości w laboratorium TÜV Rheinland, który nadał produktom certyfikat zgodności T+M. Podjęto też szereg działań mających na celu budowanie wartości marki. Zbierano opinie i rekomendacje użytkowników poprzez oferowanie produktów klientom instytucjonalnym, tak by mogli je przetestować i ocenić. Producent zapewnia, że dołożył wszelkich starań, by przy tworzeniu produktów, w trosce o środowisko naturalne, używać materiałów pochodzących z recyklingu oraz komponentów biodegradowalnych. Kompleksowo zatroszczył się również problemem odpadów, zapewniając bezpłatny odbiór zużytych tuszy i tonerów. Producent pomyślał także o oferowaniu kompletu dokumentów wymaganych przy przetargach, typu: specyfikacja techniczna produktów MSDS, karta charakterystyki, certyfikat wydajnościowy TÜV. Może się też poszczycić certyfikatami ISO 9001, ISO 14001, ISO 19572, ISO 19798, ISO 24711. Niezależne testy kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych zorganizowane przez magazyn PC World wskazały, że tonery do drukarek laserowych Samsung marki ASARTO zdobyły I miejsce.


http://www.asarto.pl/nagrody-i-certyfikaty.html


Ugruntowują tę opinię niezależne testy produktów Asarto m.in. te wykonane przez portal VideoTesty.pl.


http://www.asarto.pl/centrum-komunikacji/informacje-prasowe/1958-zamiennik-czy-oryginal-test-tuszy-asarto-300.html    

http://www.asarto.pl/centrum-komunikacji/informacje-prasowe/1850-zamiennik-czy-oryginal-test-tonera-asarto-85a.html


 

 

 

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
48%
52%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.