Oferty branżowe dla MSP: profesjonalnie dla Klienta, szybko dla Sprzedawcy


Grupa generująca 70 proc. PKB i tworząca miejsca pracy dla prawie 70 proc. zatrudnionych – to małe i średnie przedsiębiorstwa. Segment klientów niezwykle ważnych dla InterRisk. Są to klienci wyróżniający się dynamizmem w działaniu i innowacyjnością. To również klienci, którzy wymagają uwagi i elastyczności ze strony firm ubezpieczeniowych ze względu na stałe poszerzanie zakresu działań, świadomość potrzeb biznesowych oraz coraz większą wiedzę ubezpieczeniową. W odpowiedzi na duże oczekiwania tej grupy klientów InterRisk zaproponował nowe rozwiązanie IT na Iportalu, pozwalające znacznie skrócić czas wystawienia polisy.


Małe i średnie przedsiębiorstwa to lokomotywa polskiej gospodarki. Z myślą o takich klientach konstruujemy atrakcyjne pakiety ubezpieczeń, proponując produkty majątkowe oraz ubezpieczenia dla klientów zainteresowanych produktami takimi jak: OC, cargo, ubezpieczenia zdrowotne, osobowe, finansowe, ochrony prawnej i innymi rozwiązaniami inspirowanymi ubezpieczeniami korporacyjnymi. Produkty Biznes Pro i Biznes Pro Plus to nowe rozwiązania dla klientów MSP proponowane przez InterRisk. Oferty dedykowane dla określonych profilów firm uwzględniają propozycję ubezpieczenia konkretnych elementów majątku, odpowiedzialności w stosunku do kontrahentów oraz innych elementów ryzyka dopasowanych do wymagań danej branży. Oferty pojawiają się automatycznie na ekranie Iportalu po kliknięciu w ikonę symbolizują daną branżę. Możliwe jest również wpisanie numeru PKD przez sprzedawcę InterRisk.

 

Polisy z InterRisk zapewnią przedsiębiorcy specjalistyczną, kompleksową ochronę ubezpieczeniową. Składają się z ubezpieczeń majątkowych, OC (kształtowane klauzulami z ubezpieczeń korporacyjnych) cargo, a w razie potrzeby także ubezpieczenia zdrowotne, osobowe, finansowe, ochrony prawnej. Opcja „Szybka oferta” zapewnia sprawny proces zakupu polisy, co jest istotne dla zapracowanych właścicieli małych i średnich firm. Oferty profilowane dedykowane są firmom z różnych branż: zakładom fryzjerskim, sklepom, aptekom, firmom prowadzącym działalność biurową, naprawczą, ale również warsztatom samochodowym, hotelom, firmom budowlanym czy produkcyjnym.  


Nawet drobna szkoda może wpłynąć na płynność działania firmy. InterRisk dba, aby klientom nie zabrakło żadnego istotnego elementu ochrony. Przykładowa oferta branżowa dla sklepu spożywczego może zawierać oprócz podstawowego ubezpieczenia od kradzieży i zdarzeń losowych, pokrycie kosztów zniszczenia kasy fiskalnej, pęknięcia szyby, usunięcia graffiti lub szkód w leasingowanym regale chłodniczym i rozmrożenie produktów.


W ubezpieczeniu warsztatów samochodowych oprócz standardowych ubezpieczeń maszyn, urządzeń i budynków, uwzględniamy ochronę samochodów, które są naprawiane lub znajdują się na placu warsztatu. Proponujemy także rozbudowane ubezpieczenie OC, które pokrywa szkody, powstałe na przykład podczas jazd próbnych.


„Szybka oferta” przygotowana przez InterRisk dla klientów MSP, charakteryzuje się praktycznymi rozwiązaniami ubezpieczeniowymi takimi jak: ubezpieczenie majątkowe proponowane wraz z ubezpieczeniem zdrowotnym, pokrycie kosztów stałych w trakcie przestojów firmy powstałych w wyniku niezdolności do pracy osoby zarządzającej firmą lub śmiercią w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

 

Biuro prasowe TU InterRisk S.A. 

 

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
49%
51%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.